Kontakty

Redakce Ferty.cz

Vedoucí redakce

  • Tomáš Mrkvička

Provozovatel webu Ferty.cz

  • Quality Publishing s.r.o.
  • Bělčická 2825/12, Praha 4, 141 00
  • IČ 09108653

Kontakt a poptávky inzerce

Nevyžádané texty a obrázky redakce nevrací. Vyhrazuje si právo upravit je dle vlastního uvážení a odstranit z nich prvky komerčního charakteru.


Upozornění

Vezměte prosím na vědomí, že informace na webu Ferty.cz v žádném případě nenahrazují profesionální lékařské poradenství nebo léčbu. Všichni čtenáři obsahu by při zdravotních problémech měli vyhledat lékaře.


Autorská práva

Provozovatelem stránky vytvořený obsah podléhá českému zákonu o autorských právech. Není dovoleno jeho kopírování, rozmnožování, úprava ani žádný další způsob zhodnocení. Stahování a kopírování těchto stránek je možné ryze pro soukromé a nekomerční využití.


Cookies

K personalizaci obsahu a reklam, poskytování funkcí sociálních médií a analýze naší návštěvnosti využíváme soubory cookie. Informace o tom, jak náš web používáte, sdílíme se svými partnery pro sociální média, inzerci a analýzy. Partneři tyto údaje mohou zkombinovat s dalšími informacemi, které jste jim poskytli nebo které získali v důsledku toho, že používáte jejich služby. Zobrazit podrobnosti.


Obrázky a fotografie

Pokud není uvedeno jinak, používáme obrázky z on-line fotobank jako je Pixabay.com nebo Freepik.com nebo Shutterstock.com.