Ideální manželky na základě horoskopu. Vybírejte dobře

Najít si dokonalého partnera, s nímž strávíme celý život, je někdy běh na dlouhou trať. Málokdo má to štěstí, že zůstane se svou první láskou. Často musíme prožít nějaký čas po boku několika různých protějšků, než opravdu narazíme na toho pravého. Pokud se chcete konečně usadit a s nikým vám to stále nevychází, co takhle zkusit vybírat podle znamení horoskopu?

Rak je klasický rodinný typ

Hledáte-li ideální manželku (či manžela), která bude obětavou společnicí v dobrých i zlých časech, měli byste vybírat mezi ženami narozenými ve znamení Raka (21.6. – 22.7.). Račice jsou jasnými rodinnými typy a touží po svatbě. Jsou rovněž skvělými hospodyňkami a milují dobré jídlo. Pokud budete chtít na takovou ženu zapůsobit, návštěvou dobré restaurace nic nezkazíte.

Štíři svého partnera plně podporují

Další místo přísluší ženám ve znamení Štíra (24.10 – 22.11.). Jsou nespoutané a vášnivé a zbožňují, když se pozornost soustředí především na ně. Na druhou stranu však získáte partnerku, se kterou se ve vztahu nebudete nudit. Ženy ve Štíru jsou navíc velmi podporujícími partnerkami, které dovedou upozadit svou kariéru před tou partnerovou. A jak pro ni připravit ideální rande? Taková žena ocení romantickou atmosféru a dlouhé hovory o tématech, o nichž se dá přemýšlet do hloubky.

Foto: Shutterstock

Ryby mají potřebu pomáhat a chránit

Pokud si přejete oddanou manželku, která bude stavět vaše potřeby nad ty své, bude pro vás perfektní volbou žena ve znamení Ryb (21.2. – 20.3.). Na Ryby se dá vždy spolehnout, jsou velice empatické a smyslem jejich života je pomáhat ostatním, což lidé v jejich okolí často zneužívají. Jistě také oceníte kreativitu, která je neodmyslitelnou součástí jejich osobnosti. Pro upoutání pozornosti těchto žen stačí vypadat, že by vám mohly nějak pomoci. Ryby se totiž potřebují cítit potřebné.

Nejen horoskop řekne vše

Znamení horoskopu by při výběru partnera samozřejmě nemělo být tím hlavním faktorem, dle kterého se řídit. Záleží na celé řadě různých souvislostí, než je datum narození. Důležité je naslouchat nejen potencionálnímu parťákovi do života, ale také svým instinktům.

|Foto: Shutterstock, zdroj: YourTango, Astrotalk