Kate Middleton zavítala na zahradní párty v šatech, na kterých mohli všichni oči nechat

Jakmile se Kate Middleton někde objeví, pozornost se okamžitě strhne jejím směrem. Jinak tomu nebylo při příležitosti premiéry filmu Top Gun: Maverick, kdy se vévodkyně z Cambridge ukázala v nádherných korálových šatech. Její róba nemohla zůstat bez povšimnutí.

Kate Middleton zazářila na zahradní párty

O tom, že Kate Middleton nechybí vkus není sebemenší pochyb. Cit pro styl předvedla i na zahradní párty 18. května, kam dorazil i princ Edward – hrabě z Essexu společně s manželkou Sophií. Nechyběl ani princ Charles, vévodkyně Camilla nebo princezna Anne.

Královna pro svůj zdravotní stav zrušila všechny letní zahradní akce, které se tradičně konají celkem čtyři – tři přímo v Buckinghamském paláci a jedna na skotském statku Holyroodhouse v Edinburghu. Zahradní párty konaná Buckinghamském na statku Holyroodhouse v Edinburghu je pořádá na počest těch, kteří si ve veřejné službě zasloužili vyznamenání.

Šaty na míru v korálové barvě

Vévodkyně z Cambridge si na sebe oblékla šaty v nádherné korálové barvě, které pro ni byly ušité na míru. Šaty jsou z rukou oblíbené módní návrhářky Emilie Wickstead. Zvolená róba se může pyšnit nejen elegantní áčkovou sukní, ale také strukturovaným tvarem. Kate k šatům zvolila růžové semišové lodičky se špičkou.

Elegantně načesané vlasy v královském stylu a klobouček od Jane Taylorové byly třešničkou na dortu jejího outfitu. Kate myslela i na doplňky, v uších se jí blýskly náušnice z morganitu a diamantu od Kiki McDonough.

Slavnost přilákala davy lidí, princ William chyběl

Není překvapením, že slavnost přilákala davy lidí. Párty se chtělo zúčastnit mnoho lidí, kteří postávali na trávníku a mohli se těšit nejen z přítomnosti královské rodiny, ale také z velkého množství vytříbeného jídla. Twitter královské rodiny informoval o tom, že se na slavnosti podávalo cca 20 000 kousků dortu, 20 000 sendvičů a více nežli 27 000 šálků čaje.

Kate Middleton rozdávala úsměvy na všechny strany a vítala veřejnost. Na slavnosti chyběl princ William, který byl v té době v Staffordshiru na odhalení nového památníku ponorek v National Memorial Arboretum.

Foto: Shutterstock, zdroj: Katemiddletonstyle, ELLE, Twitter