Letuška se pustila do pasažérky kvůli jejímu vzhledu

Žena byla vykázána z letecké přepravy po té, co byla palubním personálem označena za nevhodně oblečenou. Tou ženou byla zpěvačka Jacy, která měla při nástupu do letadla na sobě oblečený módní korzetový top, který se ovšem letušce i některým cestujícím zdál na palubu letadla velice nevhodný.

Zpěvačka tuto svou zkušenost popsala na sociální síti TikTok, kde sdílela video bezprostředně po tom, co ji vyvedli z letadla. Šokovaně uvedla: „Lidi, máme nějaký dress code v letadle? Jsme snad na střední škole? Vadí vám moje ramena? Venku je 39 °C! Můj hrudník je plně zakrytý! Nějaká žena se mě zastala a taky ji vyhodili z letadla“.

Veřejné zostuzení

V dalším videu Jacy popisuje, jak se cítila trapně a chtělo se jí začít brečet. Dodala, že na sobě měla sice korzet, ten ale nic intimního neodhaloval. Zpěvačka uvedla, že byla více oblečená než polovina letadla, protože venku panovalo úmorné horko a všichni pasažéři na sobě měli tílka a kraťasy. Začalo to tím, že jí nějaká žena zaťukala na rameno a zeptala se jí, jestli nemá bundu nebo něco jiného na zakrytí. Jakmile Jacy odpověděla, že ne, letuška ji přinesla košili, aby se mohla zahalit. Když toto odmítla, tak ji nechali vyvést z letadla. Situaci stále nemůže uvěřit, protože dle svého mínění nic neporušila.

Dočkala se podpory

Na tuhle zpověď začali hojně reagovat zpěvaččiny fanoušci. Jeden jí napsal: „Vždyť jsi v letadle jenom pár hodin, proč na tom záleží? Je mi tak líto, že se ti to stalo“. Další dodal: „Cože? Vždyť aerolinky mají dress code pro personál, ale ne pro běžné cestující“. Jiný reagoval „To je proto, že ti to slušelo a oni žárlí“.

Žena, která se Jacy zastala a byla také následně odejita z letadla k tomu uvedla: „Zastala jsem se v letadle ženy, která byla ponížena letuškou. Když jsem se letušky zeptala v čem je problém, tak odpověděla, že to je rodinná letecká společnost a někteří pasažéři jsou tímto typem oblečení pobouřeni. Jakmile jsem odvětila, že i oblečení dalších lidí na palubě mi přijde velmi odvážné, byla jsem vyvedena z letadla také“.

Foto: Shutterstock, zdroj: TheSun