Světoznámá věštkyně Baba Vanga předpověděla co naší planetu čeká na konci tohoto roku. Má se prý lidem pomstít

Blíží se konec roku a s ním i temné časy pro lidstvo. Boj o vodu, tsunami a nový smrtící virus to nám podle Baby Vangy chystá planeta Země, kterou dlouho trápí klimatické změny způsobené naší nedbalou činností.

Její věštby se naplňují

Věštby této slepé jasnovidky rozhodně není radno podceňovat. Je sice 26 let po smrti, ale k jejím věštbám se stále upíná mnoho lidí z celého světa. Dokázala totiž s děsivou přesností předpovědět zlomové okamžiky dějin. Jednalo se například o katastrofu černobylské jaderné elektrárny, rozpad SSSR, teroristické útoky 11. září nebo hlasování o brexitu. Předpovědi na konec roku 2022 se oprávněně děsí také mnoho odborníků.

Baba Vanga se narodila v Bulharsku a vyrůstala jako zcela normální děvče. Jednoho dne ji však přepadla silná bouře, která ji připravila o zrak a zároveň ji obdarovala zcela unikátními věšteckými schopnostmi. Co nás tedy jako lidstvo brzy čeká?

Zmrzlé částice nového viru budou létat vzduchem

Díky globálnímu oteplování se ze Sibiře začne raketovou rychlostí šířit zcela neznámý smrtící virus. Baba Vanga tvrdí, že vir byl až dosud zmražený, ale díky globálnímu oteplování se uvolní. Nová záhadná epidemie na sebe nenechá dlouho čekat a pro mnoho lidí bude bohužel smrtelná. Podle odborníků půjde o zcela nový kmen koronaviru.

Bulharsko, vesnice Rupite. 30. července 2022. Socha Vangy v pamětním parku. Slavné místo, kde žila a pracovala Baba Vanga. / Foto: Shutterstock

Všichni budou bojovat o vodu

Podle Vangy dojde na Zemi ke katastrofě, která bude mít za následek nedostatek vody. Lidé nebudou mít co pít a budou o vodu muset bojovat. Začnou si ji vážit víc než ropy a zlata. Společnost se bude potýkat s dehydratací a hladomorem, nakonec se spojí a bude hledat nové zdroje pitné vody. Mnohé státy čekají další přírodní katastrofy v podobě hurikánů, tsunami a zemětřesení.

Zasáhne nás asteroid

Baba Vanga nevidí nijak optimisticky ani začátek roku 2023. Podle ní by nás měli navštívit mimozemšťané. Mimozemské civilizace pátrající po životě ve vesmíru však nepřijdou v míru, ale sešlou na Zemi asteroid. Střet s ním bude mít katastrofální důsledky. Je možné, že Země změní svou oběžnou dráhu a život na ní se od základů změní.

Foto: Shutterstock, zdroj: history, india