80letá babička prošla obrovskou proměnou. Náhle vypadá o 30 let mladší

Ženy na svůj vzhled většinou pečlivě dbají a přesto se mnohé nechají strhnout životem natolik, že na sebe zapomínají, chřadnou a v zrcadle se již nepoznávají. Jen málokterá z nich v sobě ve vyšším věku najde energii se sebou něco udělat a neodmávnout své vnitřní tužby argumentem, že „už to nemá cenu“. Vnější proměna totiž často souvisí i s tou vnitřní. Jakmile se žena začne líbit sama sobě, získá sebevědomí, chuť do života, vrátí se jí úsměv a její oči získají pomyslnou jiskru.

V 80 letech novou ženou

Jednou z žen, které vyslyšely svou touhu po změně je i americká babička Carol, která si v 80 letech rozhodla splnit svůj velký sen. Celý život se o svůj vzhled příliš nestarala. Jako matka samoživitelka byla plně zaměstnaná prací, péčí o domácnost, syna a později vnoučata. Její těžký život se do jejího vzhledu promítnul. Strhaná tvář a šedivé vlasy naznačovaly, co vše tato obdivuhodná žena, která sama prožila traumatické dětství, pamatuje.

Vzal si ji proto do parády Christopher Hopkins, který je považován za geniálního make-up artistu. Jeho pořad na YouTube, kde vystupuje jako The Makeover Guy, se těší ohromné popularitě. V pořadu představuje silné příběhy žen, které u něj procházejí proměnou. Divák může žasnout, jak z původních strhaných nesebevědomých žen se pod jeho rukami stávají elegantní dámy se šibalským úsměvem a jiskrou v oku, kterým to neuvěřitelně sluší a cítí se díky proměně krásně a přitažlivě.

Foto: Shutterstock

Nikdy není pozdě začít žít

Carol její vzhled již dlouho trápil, necítila se dobře a toužila, aby někdo podtrhnul její osobnost a zvýraznil její přednosti. Chtěla se zase líbit sama sobě, být plna života, síly a vitality. Díky profesionálnímu přístupu Christophera a jeho citu pro řemeslo i osobnost každé ženy, prošla radikální proměnou, která podtrhla to, kým doopravdy je. Nyní se cítí jako znovuzrozená. A co vzkazuje ostatním ženám, které se sebou nejsou spokojené a chtějí se i v důchodu cítit dobře? „Nikdy není pozdě na to, abyste mohly začít žít“.

Foto: Shutterstock, zdroj: Guardachevideo