Chlapec prosí svoji maminku, aby ho nechala zemřít. Má tak silný ekzém, že nemůže chodit a spát

Umíte si představit, že by vaše tělo pokrýval tak silný ekzém, který by vám znemožňoval normální život? A co teprve, kdyby takový ekzémem trpělo vaše dítě a ještě by vás prosilo, ať ho raději necháte zemřít, že takhle žít nechce.

Od 4 měsíců ho trápí kožní problémy

Morgan Bishop trpí na ekzémy už od svých čtyř měsíců. Jeho kůže je tak popraskaná a bolavá, že vypadá jako poleptaná kyselinou. Popraskaná má i chodidla a proto potřebuje speciální skútr, který mu umožňuje pohybovat se. Školu může chlapec navštěvovat pouze na půl dne a jeho kůže je tak citlivá, že stěží udrží pero v ruce. V noci Morgan nemůže kvůli bolesti spát. Jeho rodiče zkusili již každou dostupnou léčbu a nyní vybírají peníze, aby mu mohli zaplatit speciální léčbu ve Francii.

Už nechci dál žít

Když tento anglický gentleman slavil své páté narozeniny, tak své matce řekl, že chce raději zemřít, než nadále žít v bolesti. To jeho maminku samozřejmě dohnalo k slzám a pocitu naprostého zoufalství. Nejen pro Morgana, ale i pro jeho rodiče a sourozence je boj s touto nemocí velmi náročný. Občas jsou viditelné záblesky jeho šťastné a upovídané povahy, ale jakmile zase začne svědění, stává se podrážděným.

Ekzém ale není to jediné s čím se malý chlapec potýká. Má ještě astma a život ohrožující nefrotický syndrom, což je onemocnění ledvin. Maminka hocha je přesvědčená o tom, že léky, které chlapec bere na potlačení imunity, zhoršily jeho ekzém. Kromě toho má Morgan i více než 20 alergií, například na vejce, ořechy, mléčné výrobky rýži nebo brambory, což znamená, že jeho jídelníček je velmi chudý.

Foto: Freepik

Naděje se skrývá ve Francii

Když manželé Bishopovi zjišťovali, co by mohli pro chlapce udělat, odhalili ve Francii kliniku zabývající se hydroterapií, která nabízí léčbu v teplé přírodní pramenité vodě a zábaly, které by měly pomáhat léčit ekzém a lupenku. Rodiče chlapce věří, že je to jejich poslední šance, jak Morganovi pomoct a proto vyhlásili finanční sbírku, která jim pomůže zaplatit vše potřebné pro 3týdenní léčbu.

Foto: Freepik, zdroj: dailymail, Express