Dbejte na správné spodní prádlo. Některé typy omezují tvorbu spermií

Trenky, slipy nebo boxerky? To je oč tu běží. Každému pánovi vyhovuje něco jiného. Často se volba odvíjí také od toho, jaké nosí běžně oblečení. Přemýšleli jste ale někdy nad tím, jak vaše rozhodnutí ovlivní tvorbu spermií? Ano, i tak jednoduchá věc, jako je spodní prádlo, může mít rozhodující slovo. 

Dejte sbohem slipům

Někdo na ně nedá dopustit, pro jiné už dávno vyšly z módy a připomínají jim jen dětská léta. Móda jde však v tomto článku bokem, jelikož je rozhodující hlavně komfort pro pánské přirození. 

Jestliže si tento druh prádla vybíráte hlavně kvůli tomu, že vše drží na svém místě, možná budete zklamaní. Stejně jako mnoho dalších faktů, zkoumali i tento vědci z Harvardu a přišli na to, že varlata v těsném prostoru v budoucnu nemají tak kvalitní spermie nebo alespoň ne v dostatečném počtu. 

Trenýrky pro zdravé tělo

Jsou mnohem volnější než klasické slipy nebo boxerky. Jde ale také o mnohem větší kus látky, a tak nemusí každému vyhovovat pro běžné nošení. Ukázalo se ale, že v trenýrkách mají varlata větší svobodu, jsou volná, a tím pádem také zdravější

Lékaři proto doporučují trenýrky každému, kdo si v budoucnu přeje mít zdravé a rychlé spermie. 

Zapomeňte boxerky

Tento druh spodního prádla částečně obepíná i stehna. Mnoho mužů si tak přijde jistějších a mají pocit komfortu, jelikož je vše na svém místě, stejně jako u slipů. Právě proto bohužel platí pro boxerky stejné pravidlo. Pro běžné nošení jsou možná příjemné, ale kvalitu spermií ovlivňují negativně

Spánek naostro

Chcete-li si užívat pohody a domácích klidu, potěší vás jistě závěrečná rada. Lékaři doporučují, aby pánové v noci odložili spodní prádlo a nechali svému přirození volnost. Když budete spát na ostro, máte šanci na kvalitnější spermie a celkově větší zdraví v této oblasti. 

Úplně ve spánku zapomeňte na těsné prádlo, které by vás nenechalo ani na chvíli odpočinout. 

Foto: Freepik

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *