Dívka si cestou pořizovala selfie fotky. To, co na nich zachytila ji vyděsilo

Třináctiletá Harper z Floridy jela se svou matkou na soutěž krásy. Cesta trvala skoro hodinu, a aby si dívka zkrátila nudu, začala si pořizovat selfie fotky. Když si pořízené fotky po pár týdnech prohlížela, nebylo na nich nic divného, dokud nenarazila na jednu, která ji opravdu vylekala. Na jedné z fotografií byl zachycen chlapec, který vypadal, že sedí hned za ní na zadním sedadle. Pravdou však bylo, že Harper jela ve voze se svou matkou sama. Chlapec na fotografii se zdál, že ukazuje rukou směrem k pásu.

Přítomnost chlapce vysvětlena

Dívčina matka neváhala a vzala fotografii k prozkoumání k řadě specialistů na paranormální jevy. Nikdo jí však nedokázal dát odpověď na to, co onen „duch“ v jejím autě dělal. Až nakonec narazila na odborníka Grega Pechu. Ten fotku prověřil pomocí speciálního programu, jehož obdobu používá například FBI. Potvrdil, že fotografie je autentická. Dokonce byl schopen vysvětlit i přítomnost neznámého chlapce v autě. Bylo zjištěno, že poblíž Orlanda, kudy Harper s matkou projížděly se stala smrtelná nehoda, při níž přišel o život i malý chlapec. Navíc to bylo v době výročí této tragické události. Ruku dítěte nataženou směrem k bezpečnostnímu pásu lze tak vysvětlit jako upozornění na to, aby se dívka připoutala a vyhnula se stejnému neštěstí, které se před rokem stalo jemu.

Foto: Shutterstock

Není to poprvé

Matka třináctileté dívky přiznává, že jen těžko se jí daří Harper přemluvit k tomu, aby se v autě připoutala. Také kvůli tomu již několikrát dostala pokutu. Specialista Pocha k případu ještě dodává, že sám chlapec nejspíše ani neví, že již není naživu. Jeho duše byla vinou té nehody doslova vytržena z jeho tělesné schránky. V podstatě už je k zemi připoután a v dané oblasti se bude zjevovat navždy. Co se týče Harper, není to poprvé, kdy se kolem ní objevilo něco nadpřirozeného. Na fotkách s ní jsou často vídány i jiné nevysvětlitelné úkazy a sama mladá dívka se o oblast paranormálních jevů aktivně zajímá.

Foto: Shutterstock, zdroj:Dailymail