Polyamorní žena žije se 4 partnery. S jedním z nich má miminko, vychovávat ho ale budou všichni

Tory z americké Floridy patří mezi jedince, které pohltil „trend“ polyamorie. To znamená, že danému člověku nestačí pouze jeden vyvolený a ve vztahu jsou více než dva, přičemž všichni s takovým soužitím souhlasí. Konkrétně tato žena žije v domě se čtyřmi muži, kteří jsou jejími partnery. S jedním je zasnoubená a s dalším má i dítě. Tím, kdo je otcem jejího potomka si je prý stoprocentně jistá.

Sama říká, že se jednotliví muži v její posteli střídají každou noc a jim to plně vyhovuje. Samozřejmě již mnohokrát řešili problémy ohledně žárlivosti, a to zejména v době, než si Toryini dřívější partneři na dva nové „přírůstky“ v podobě dalších mužů zcela zvykli.

Kdo byl vlastně první?

Začátek celého příběhu se datuje do roku 2016, kdy Tory na střední škole potkala 18letého Marca. Již o dva měsíce později začala chodit se 23letým Travisem, s nímž je nyní zasnoubená. Později se dala dohromady ještě s 22letým Ethanem a 22letým Chrisem. Poslední zmíněný partner je zároveň i budoucím otcem holčičky. Jistě vás napadlo, jak si tato žena může být otcovstvím tohoto muže tak jistá. Vysvětluje to tím, že v době, kdy měla být holčička počata, byli s Chrisem zrovna na dovolené a žádný jiný z partnerů s ní v tu dobu nebyl. Nicméně to nemění nic na tom, že dítě budou vychovávat všichni společně.

Vedle žárlivosti Tory občas trápí, že ji péče o čtyři muže docela vyčerpává a byla by ráda, kdyby si i oni našli nějakou další partnerku, aby v tomto polyamorním svazku nebyla jedinou ženou.

Jak se se k tomu staví okolí?

Chris přiznal, že se jeho rodičům tento typ vztahu zpočátku nelíbil. Zejména matku trápilo, že nemá partnerku, která by zde byla jen pro něj. Naopak Toryin bratr je rád, že vidí svou sestru šťastnou a na jejím polyamorním vztahu neshledává nic špatného. Tory věří, že polyamorie se v budoucnosti stane čím dál častějším jevem a nikdo se nad touto skutečností nebude pozastavovat.

Foto: Shutterstock, zdroj: mypost