Džínové trendy tohoto roku. Tyhle kousky vám v šatníku nesmí chybět

Na co se můžete vždy spolehnout? Co nikdy nevyjde z módy a stejně tak neomrzí? Ano, věčný a nesmrtelný denim. Kdo by nemiloval džínové oblečení? Už jen pro snadnou údržbu, jednoduchou kombinovatelnost a vytvoření stylového outfitu. Jak tomu bude v letošním roce? Na co se můžete těšit a co byste si rozhodně měli pořídit do svého šatníku?

Rok 2023 je rokem denimu

Zcela bez přehánění lze toto konstatovat. Proč? Materiál, který se objevil na více jak polovině přehlídek pro letošní sezónu. Zahrnuje i tzv. total denim looks neboli džínovina od hlavy až k patě. Návrháři to zkrátka letos myslí zcela vážně a plošně. Jakým způsobem se bude denim letos nosit a v čem zaručeně budete cool?

Evergreen v podobě džínové sukně

Co nikdy nevyjde z módy je džínová sukně. Přestože letošní sezóna velí jasné pro maxi délku, tak není žádných pochyb, že v kurzu bude i mini. Kdo se cítí lépe v delší sukni, pak je dobrou zprávou, že v maxi denimové sukni budete in. Stejně tak dámy, které milují a preferují sukně v krátké sexy délce, si přijdou rovněž na své. A radost budou mít i ty ženy a dívky, které nechtějí ani krátkou či naopak dlouhou sukni, ale zkrátka takový ideál. Ano, i riflová sukně v midi délce je trendy kouskem pro letošní rok. Stačí jen doladit s vrškem a máte rázem perfektní outfit pro konkrétní příležitost.

Foto: Shutterstock

Zvonáče hlásí comeback

Pokud je pro vás tento střih ikonou 70. let, tak věřte, že nyní hlásí návrat na módní scénu. Jen tak mimochodem, první písemná zmínka o kalhotách do zvonu se objevila už v roce 1813. Pokud je máte v šatníku, tak je teď ta pravá chvíle je vytáhnout a provětrat. Jestliže je nemáte, tak si je pořiďte. Proč? Jednak budete in a také oceníte efektivní střih. Zvonáče vyzdvihnou vaše přednosti, a naopak skryjí nedostatky postavy, jako jsou širší stehna apod. Kalhoty, které vám prokáží jen tu nejlepší službu. Budete je milovat!

Šance pro zapomenuté denimové kousky

Letošní rok je rokem denimu. A tak se na scénu dostanou nejen sukně, zvonáče, ale také takřka zapomenuté riflové kousky. Ve velkém se budou nosit džínová sáčka, vestičky, ale i kabelky.

Foto: Shutterstock, zdroj: PureWow, Refinery29