Jak se stravuje Miley Cyrus. Má to velmi přísné

Miley Cyrus je zpěvačka, která byla pro teenagery kdysi známá jako Hannah Montana. Miley Cyrus si za svůj život prošla velkou proměnou. Známá jsou její lechtivá vystoupení nebo experimenty s návykovými látkami i velmi krátké manželství s hercem Liamem Hemsworthem. To vše je ale už minulostí. Zpěvačka dospěla k velké proměně a rozhodla se vzít život do svých rukou. Přesedlala na zdravý životní styl a o své tělo se nyní stará s laskavostí.

Z milovnice sekané vegankou

Kmotrou Miley není nikdo jiný než americká country zpěvačka Dolly Parton. Ta Miley často vařila sekanu, kterou si Miley zamilovala. Když jejího psa Floyda zabil kojot, psal se rok 2014. Miley si začala zvědomovat svou lásku ke zvířatům a postupně přestala jíst maso a další živočišné produkty. Od roku 2017 zpěvačka ze svého života vyřadila i alkohol, cigarety a lehké drogy, které do té doby užívala.

Z veganky pescetariánkou

V roce 2019 Miley upustila od striktního veganství a zařadila do svého jídelníčku ryby. Když se jí novináři ptali na důvod, uvedla, že jí bolely klouby a trápila ji mozková mlha. Tyto zdravotní problémy byly pravděpodobně způsobeny nedostatkem důležitých živin, které nedokázala tělu dodat ani doplňky stravy. Ryby do svého jídelníčku sice Miley zařadila, ale červené maso byste v něm hledali marně. Zpěvačka stále upřednostňuje rostlinnou stravu a živočišné produkty, jako je maso, vejce nebo mléčné výrobky v něm nenajdete.

Foto: Shutterstock

Jídelníček podle Miley Cyrus

V jídelníčku zpěvačky najdete ovocné šťávy, smoothies, veganské dezerty, luštěniny a tofu. Nejvíce si pochutná na avokádovém sushi, zeleninových hranolkách nebo wrapu s čočkou. Jídlo si dopřává třikrát denně a pokud chce zhřešit, sáhne po čokoládové veganské zmrzlině nebo sušenkách. Miluje také veganské verze jídel jako je banánový pudink, vanilkové cupcakes nebo čínské knedlíčky.

Foto: Shutterstock, zdroj: Vocalbop, Womenshealthmag