Jennifer Aniston podlehla plastickým operacím. Hvězda Přátel vypadá děsivě

Jennifer Aniston byla v roce 2011 vyhlášena nejpřitažlivější ženou všech dob. Americký časopis People ji dokonce dvakrát ocenil jako nejkrásnější ženu světa, a to v letech 2004 a 2016. Není divu, že mnoho žen by s Jennifer rádo měnilo, protože její krása i její křivky jsou dechberoucí. Nicméně v poslední době to vypadá, že se hvězda vydala cestou plastických operací.

Plastika nosu?

Někteří fanoušci si již v začátcích kariéry povšimli, že nos Jennifer Aniston vypadá poněkud jinak. Herečka skutečně podstoupila plastiku, nicméně ze zdravotních důvodů, měla totiž vychýlenou nosní přepážku. O mnoho let později podstoupila z důvodu nutnosti korekce přepážky tuto operaci ještě jednou.

Nechala si Aniston udělat prsa?

Jennifer tvrdí, že nikdy žádnou plastiku poprsí nepodstoupila. Pokud si fanoušci všimli nějakých změn, jsou spojeny pouze s přibíráním či ubýváním na váze.

A co botox a výplně vrásek?

Ještě pár let zpátky herečka zarytě tvrdila, že si nikdy nebude píchat hnusy do svého obličeje, nicméně tlak Hollywoodu na to, aby ženy nestárly nebo alespoň vypadaly, že nestárnou, je tak obrovský, že nejkrásnější žena světa mu rovněž podlehla. Od roku 2017 na sobě zaregistrovala silné známky stárnutí, které ji vedly k rozhodnutí podstoupit botox a výplň vrásek. Naneštěstí zákrok nebyl tak úspěšný, jak herečka čekala.  

Další operace?

Na podzim roku 2023 veřejnost zaznamenala velké změny co se týče vzhledu hereččina obličeje a mnozí odborníci se domnívají, že podstoupila plastickou operaci, tzv. facelift. Kde je pravda? To netušíme…

Biografie Jennifer Aniston

Jennifer Joanna Aniston, narozená v Kalifornii, má kořeny řecké, italské, anglické, irské i skotské, je dcerou herce a modelky. Od dětství se věnovala divadlu a malování, v mládí účinkovala v mnoha divadelních hrách, na plátně se začala objevovat od roku 1990 ovšem bez valného úspěchu. Průlom přišel s oblíbeným seriálem Přátelé. Postava Rachel Green jí přinesla úspěch, slávu i bohatství. Od té doby se jí hrnuly filmové nabídky jedna za druhou. Co se rodinného života týče, tak byla pět let vdaná za Brada Pitta, chodila s Vincem Vaughnem a muzikantem Johnem Mayerem. Od roku 2015 je v manželství s hercem Justinem Therouxem.

Foto: Shutterstock, zdroj: thethings.com, csfd.cz