Hnojník, Pičín nebo třeba Kozodírky. Naplánujte si výlet do našich nejbláznivějších měst a obcí

Pičín, Kozomín a Řitku zná díky populární skupině z devadesátek snad každý. V té době byl Yo Yo Band na vrcholu slávy a písnička Rybitví zněla éterem. V naší zemi se ale nacházejí mnohem bláznivější názvy obcí. Budete se divit.

Na druhý břeh

Uspořádejte bláznivý road trip a vyfoťte se u cedule Onen Svět. Málokdo přeci může říct, že právě toto magické místo navštívil zaživa. Uvidíte zde svatého Petra, nebo se potkáte se zcela jinou společností? Pokud toužíte po větším odvazu, zajeďte si do Záhrobí. Nedaleko Strakonic tak máte skvělý tip na přespání.

Nebo byste raději zavítali na Teplicko? I zde se nachází Hrob. Náš výlet za hranice života zakončíme v Hrobech. Ty mají v okrese Tábor. Zjistěte zde, zda se v restauraci vůbec podává teplé jídlo. Nebo je zde vše jen studené?

A už se rozjíždíme

Je potřeba oslavit, že jsme naživu! Onen Svět totiž sousedí se Šukačkou. Ne, opravdu nevíme, kdo tyto názvy vymýšlel. Šukačkou protéká také stejnojmenný potok. Pohled na ceduli s nápisem je skutečně úsměvný.

V okrese Jičín navštivte ještě Kozodírky, nebo si zajeďte k příbrami do Pičína. Je vám to málo? Teplicko nabízí obec Štěrbiny. Česko ale skrývá také obce Čuranda, Mrtník, Bukvice, nebo třeba Kaliště.

Foto: Shutterstock

To snad není možné!

Krásy České republiky ale zdaleka nejsou u konce. Je libo zážitek z rekreační oblasti Smraďavka? Nebo se vydáte do severních Čech do Držkova? Možná vás zláká Hnojník v blízkosti Frýdku-Místku.

Nebo se budete spokojeně vrtět blahem v Bahně, Čuníně, Vepříkově nebo v Hovězí. Mokrovousy jsou proti těmto skvostům jen slabý odvar.

Jak zakončit výlet? Stylově. Fotkou s cedulí obcí Vajglov a Pivín. A pak už snad jen k Příbrami do Jerusalema. Zde se raději dvakrát pomodlete, protože naše země vás naprosto zkazila. Tolik bláznivých názvů!

Foto: Shutterstock