Palazzo kalhoty jsou hitem sezóny. K čemu je nosit?

Letošní trendy vycházejí vstříc všem, kdo milují pohodlí. Po dlouhých pandemických měsících si konečně můžeme vychutnat módu, která neškrtí a neomezuje.

Palazzo kalhoty si zamilujete

Dokonalé pohodlné kalhoty s širokými nohavicemi jsou reprezentativní, ale zároveň velmi pohodlné. Stačí si jen vzpomenout na to, že je upevňuje jen gumička, a máte radostný úsměv na tváři. Budete se cítit jako v domácím pohodlném oblečení, přitom tyto kalhoty snadno můžete vzít do práce. Hodí se totiž i pro business casual outfity. Přeloženo do normální řeči: vhodná barva palazzo kalhot vás bude zdobit i v případě, kdy pracujete v bance.

Reprezentativní a oficiální podoba

Klasickou černou, hnědou a bílou barvu kalhot snadno zkombinujete s business košilí vlastního výběru. Vybrat si ale můžete i olivový nebo šalvějový odstín. Top nebo košile skvěle doplní základní kousek vašeho šatníku. Široké nohavice mohou z dálky připomínat sukni, takže se nebojte ke kalhotům zvolit i formálnější obuv. My ostatní si vystačíme s mokasínami nebo business sandály s pevnou špičkou.

Foto: Shutterstock

Procházka po pláži

Palazzo kalhoty mají ještě jednu nesmírnou výhodu – sluší naprosto všem. Nemusíte se tedy omezovat věkem nebo kilogramy. Jde o to, abyste se cítili pohodlně. A to v těchto kalhotech rozhodně budete. Odvážnější si na promenádu na pláži ke kalhotám vezmou oblíbený crop top. Vsadit můžete na letní klasiku v podobě bílého topu a béžových kalhot. Přidejte tašku z pletené slámy a slaměný klobouček a nedovolte nikomu, aby rušil vaše chvíle volna.

Když je chladněji

V chladných dnes se k palazzo kalhotám skvěle hodí košile, pod kterou si ještě vezmete barevné tílko. A jako svrchník použijte stylový bomber. Když se budete procházet městem, budete se cítit skvěle. Palazzo kalhoty totiž vypadají dostatečně reprezentativně, zároveň jsou ale vzdušné a pohodlné na oblékání i nošení.

Palazzo kalhoty vám v šatníku rozhodně nesmí chybět. Dokonce se vyskytují i v podobě kostýmku, což je skvělý tip i pro ty, kdo potřebují něco pohodlného do práce.

Foto: Shutterstock, zdroj: Livafluidf