Nemáte na investiční nemovitost? Tak investujte do zlata!

Proč nechat úspory ležet ladem, když mohou vydělávat? Tuto otázku si pokládá snad každý, kdo si ušetřil nějakou slušnější částku. Mnohem důležitější ovšem je otázka, do čeho investovat. Obzvláště v současné době, kdy úspory malých střadatelů i velkých korporací znehodnocuje inflace. Ta totiž investiční možnosti značně limituje. Některé dokonce přímo vyřazuje ze hry.
Těm s úsporami ve výši několika milionů korun doporučujeme investiční nemovitosti. O ty mají podle statistik největší zájem vysokoškolští studenti. Proto rozhodně neproděláte, investujete-li do malého investičního bytu v některém z univerzitních měst (Praha, Brno, Olomouc, Plzeň, České Budějovice). Krátkodobí pronajímatelé zaměření na zahraniční turisty (airbnb) naopak v loňském roce kvůli vládním nařízením způsobených koronavirovovou pandemií tratili.

Po všech stránkách odolné zlato

I trh s nemovitostmi, jak je vidno, zažívá turbulentní okamžiky. Větší jistotu v mnoha ohledech představuje zlato. Investiční zlaté slitky a mince vysoké ryzosti, které si v dlouhodobém horizontu udržují svou hodnotu. K tomu jsou skladné, snadno přemístitelné a oproštěné od DPH.

Najděte si důvěryhodného obchodního partnera

Investiční zlato malým střadatelům i velkým korporacím již 18 let prodává společnost Zlate-mince.cz, jejíž kamennou prodejnu najdete v pražském obchodním domě a e-shop na stránkách zlate-mince.cz. Zde také najdete veškeré nezbytné informace týkající se jak obchodování s drahými kovy, tak i historie a referencí tohoto tradičního dodavatele a prodejce.

Jaká je aktuální cena zlata?

Na stránkách zlate-mince.cz také najdete vždy aktuální cenu zlata. A zajímá-li vás, jakou nabízí konkurence, zadejte si do vyhledávače pojem investiční zlato a jednotlivé nabídky porovnejte. Lepší ale zřejmě nenajdete.