Nakupujte německou kvalitu. Alespoň pokud jde o drogerii

Proč se vyplatí nakupovat drogerii z Německa či Rakouska? Je kvalitnější! A přitom ne dražší!

Jako by českému zákazníkovi na kvalitě zas tak moc nezáleželo. Jak jinak si vysvětlit, že produkty z českých a německých pultů nejsou totožné? Ve skutečnosti jsou velmi odlišné. Svým složením, a tudíž i kvalitou. Je otázkou, proč si to český zákazník vůbec nechá líbit.

Máte to do Německa daleko?

Příhraniční obyvatelé jezdí nakupovat do Německa či Rakouska. Potraviny i drogerii. Vyjdou je tam mnohem levněji. A zboží, které si přivezou, je navíc kvalitnější. Co ale ti ostatní, kteří to za hranice mají daleko a nákup by se jim už nevyplatil?

Opravdu neošizená drogerie

Pro ty tu je e-shop myaustria.cz, na němž je k sehnání opravdu kvalitní drogerie z Německa a Rakouska. A když myslíme kvalitní, tak opravdu kvalitní, tedy neošizená. Taková drogerie a kosmetika bohužel není běžná. Na pultech českých obchodů se s ní tedy nesetkáte.

Nakupujte kvalitu

Vezměme si prášek na praní. Od něho očekáváme, aby dobře čistil a chránil barvu prádla. Tedy, aby všechny nečistoty na něm usazené perfektně rozpustil a prádlo zářilo čistotou. A v čem se od sebe liší německý prací prášek a ten český? Je to právě jeho složení a koncentrace účinných látek. V těch německých a rakouských jich zkrátka je víc. Cenově jsou přitom srovnatelné.

Čisticí prostředky a kosmetika

Zdaleka však nejde jen o prášky na praní. Kvalitnější jsou i německé a rakouské čisticí prostředky, hygienické potřeby a veškerá kosmetika. Vlasová, tělová i pleťová. Sprchové gely, mýdla, pěny do koupele. Stejně jako přípravky pro děti a miminka. Přitom zde neplatí, že za kvalitu je třeba si připlatit. Kvalitní německé přípravky většinou stojí stejně jako nekvalitní české. Proč tedy upřednostňovat nekvalitu, když si můžeme dopřát její opak?