Při bourání kamen našel záhadný balíček. Nového majitele dojal k slzám

Život nám často přináší zajímavá překvapení, a to zejména v době, kdy bychom to nejméně čekali. Právě to se stalo ženě jménem Deborah Phillips a jejímu mladšímu bratrovi Scottovi při rekonstrukci domu.

Vzkaz ukrytý ve starých kamnech

Deborah Phillips z Británie se stala pyšnou majitelkou svého nového domu v Birminghamu. Potřeboval však pár úprav, a proto si na pomoc s rekonstrukcí přizvala svého bratra Scotta. Když se Scott pustil do rozebírání starých kamen, nestačil se divit tomu, co zde objevil. Jednalo se o časovou kapsli, kterou zde zanechali předchozí majitelé, a to už v roce 1988. Jakmile trochu pokročil s prací, našel kapsli ještě jednu, tentokrát téměř o dvacet let starší.

V obou byly zabaleny dobové noviny a v té novější byla navíc i černobílá fotografie bývalé majitelky Ethel Wright a ručně psaný vzkaz:

„Přejeme vám ve vašem novém domě hodně štěstí. Sami jsme se nastěhovali v roce 1967, kdy byl dům nově postaven a mezi těmito čtyřmi stěnami jsme našli bezpečí. Doufáme, že si dům i zahradu užijete stejně jako my. Původní kamna byla postavena roku 1969 a další část v srpnu 1988. Předpokládáme, že v domě budete chtít provést velké úpravy, takže jistě najdete i tenhle vzkaz.“

Níže byli podepsáni manželé a původní vlastníci Ethel a Harold Wrightovi.

Foto: Shutterstock

Útěcha ve složitých časech

Oba sourozenci byli skutečně dojati. „Je to výraz toho, že jsou tu i lidé, kteří nemyslí jen na sebe, a to v dnešním světě dost chybí,“ tvrdí Scott. Pro jeho sestru je to navíc dvojnásobná radost. Deborah měla za sebou těžké období, kdy řešila vážné zdravotní komplikace spojené s mozkovou příhodou. Nový dům koupila zejména proto, aby byla blíže své rodině.

Scottovi se přes sociální sítě podařilo kontaktovat Paula Wrighta (syna původních majitelů), aby mu mohl předat fotografii jeho matky. Paul údajně o časových kapslích neměl ani ponětí.

Foto: Shutterstock, zdroj: Zenger.news