Následující znamení jsou ideální pro roli maminky. Jak to máte podle horoskopu vy?

Ať už věříte horoskopům nebo vás nechávají chladnými, jistě už jste narazili na situaci, kdy lidé narození ve stejném znamení mají podobné povahové rysy. Možná si do života i přitahujete partnery narozené ve stejném měsíci nebo jste zjistili, že s lidmi narozenými v určitém znamení zvěrokruhu si rozumíte lépe a s některými si od začátku nesednete.

Vaše znamení zvěrokruhu ovlivňuje, jak dobrá jste matka

Věděli jste ale, že to, v jakém znamení se narodíte, může ovlivnit i to, jaký budete rodič? Každá žena chce být tou nejlepší maminkou pro své dítě. Některé k tomu ale mají podle horoskopu blíže než ostatní. Možná někdy sama přemýšlíte, jak je možné, že jiné ženy zvládají péči o děti naprosto s přehledem a vidí v tom své životní naplnění a vy padáte večer únavou do postele a přemýšlíte, jestli další takový náročný den ještě zvládnete. Důvodem může být i to, že někdo se tak prostě narodil.

Foto: Freepik

Jaká znamení jsou nejlepšími maminkami

Ženy narozené ve znamení Blíženců jsou empatické a vnímavé. Umí se tak snadno vcítit do nálady a pocitů jejich dítěte. Díky tomu, že jsou často veselé, trpělivé a inteligentní, snaží se svému potomkovi vždy vše v klidu vysvětlit.

Matky Raci jsou milující a pečující, pro své děti udělají první poslední, ale zároveň si dokáží nastavit hranice tak, aby jejich péče nevedla k rozmazlování dětí. Ženy narozené ve znamení Raka jsou trošku dětinské a proto je baví celý den s dětmi řádit a skotačit.

Panny jsou rozumné, laskavé a svědomité. Se svými dětmi tráví spoustu času, během kterého je naučí hodně věcí, například smysl pro pořádek. Svým potomkům zajistí pocit bezpečí a domov pro ně tak bude navždy místo, kam se mohou bez obav vracet.

Ženy narozené ve znamení Střelce mají rády dobrodružství a svobodu. Jakmile se jim ale narodí dítě, odhodí své toulavé boty a ony pro něj doslova dýchají. Jsou upřímné a otevřené, takže jejich děti vždy ví, na čem jsou. Zároveň podporují své děti i přes veškeré chyby, které dělají, protože ví, že jen z chyb se můžou poučit a chyby je dovedou tam, kde chtějí být.

Foto: Shutterstock, zdroj: Timesofindia, Musa News