Ryba přežila dva dny v mrazáku. Překvapená žena ji vytáhla živou

Žena koupila na trhu rybu. Jaké bylo její překvapení, když ji o dva dny později vytáhla z mrazáku živou! Cindy Lao z Cheltenhamu ve Spojeném království jednoho rána koupila u místního obchodníka s rybami karasa obecného. Chtěla ho připravit pro své londýnské přátele, kteří s ní měli oslavit 10. února čínský Nový rok. Po návratu z nákupů dala rybu do mrazáku a dál se o ni nestarala.

Nečekané překvapení

Jakmile nadešel den oslavy, Cindy vytáhla po 48 hodinách z mrazáku karasa. Jaký byl její šok, když zjistila, že ještě stále pohybuje žábry. Rychle přivolala svého partnera Paula Lewise-Bormana a zeptala se ho, co si o tom myslí. I on potvrdil, že ryba je skutečně naživu. Paul pokračoval: „Váhal jsem, jestli ho nechat žít nebo ukončit jeho trápení, ale Cindy řekla, že je to zázrak, takže jsme přinesli velkou mísu s vodou a rybu do ní vložili.“ Karas byl nejdříve přibližně 20 minut apatický, ale postupně se mu vracela chuť do života.

Zdroj: Twitter

Společné soužití

Dvojice rybu trefně pojmenovala Lazar. Tak se totiž jmenoval člověk v Bibli, kterého Ježíš několik dní po smrti vzkřísil z mrtvých. Lazar nějaký čas bydlel v koupelně ve vaně, ale Cindy i Paul si uvědomovali, že bude třeba statečného bojovníka přestěhovat. Paul dokonce žertoval, že Cindy věnuje více pozornosti Lazarovi než jemu.

Kde bydlí Lazar dnes?

Proto na online fóru umístili inzerát a brzy se ozvala žena, která má rybník s koi kapry. Nabídla se, že se o Lazara postará. Lazar je teď konečně zase šťastný. Jeho nová majitelka se o něm dokonce vyjadřuje jako o nejlepším rybím příteli, který šťastně proplouvá vodami svého nového domova.

Foto: Shutterstock, zdroj: Metro, DailyMail