Statečné ženy, které vydrží vše. Ovlivňuje je znamení zvěrokruhu. Patříte mezi ně?

Přemýšlely jste někdy nad tím, proč jsou některé ženy statečnější než jiné? Možná vás překvapí, že jejich odvaha a síla má co do činění se znamením zvěrokruhu. Jste zvědavé, kterých pět je nejstatečnějších? Pokud vás baví objevovat významy ukryté v horoskopech, jste na správném místě. Ponořte se s námi do tajemství hvězd.

Beran

Beran je prvním a také nejodvážnějším znamením zvěrokruhu. Proto se ženy ve znamení Berana narodily, aby vedly. Jsou velmi soutěživé a také chtějí být první ve všem, co dělají. Tyto ženy nenásledují společenské trendy, pokud namalujete čáru, neočekávejte, že půjdou rovně. Půjdou na místa, na kterých ještě nikdo nebyl. Budou dělat věci, které zatím nikdo nedělal. Budou podstupovat výzvy, které nikdo jiný nezvládne. Tyto ženy mají dobrodružství zkrátka v krvi. Milují, když mohou vystoupit z komfortní zóny a dělají to pravidelně. Vidí vše jako příležitost. Dokonce i to, co je pro ostatní hrozba a riziko. Jak bylo řečeno, čím je nějaká akce riskantnější, tím je pro ně přitažlivější.

Lev

Ženy ve znamení Lva jsou velmi cílevědomé a dobře vědí, že pokud nepřekonají svůj strach, nikdy svého cíle nedosáhnou. A tak neoblomně následují svoje cíle nehledě na to, jak děsivé se mohou zdát cesty, které vedou k jejich dosažení. Tyto ženy udělají cokoli, když následují své sny a ambice. Jejich sebedůvěra se vymyká našemu poznanému světu. Věří, že mohou uskutečnit cokoli, na co zaměří svou pozornost, cokoli, co se zrodí v jejich mysli. Každý úkol je pro ně příležitost k tomu, dokázat sobě i ostatním, co jsou schopny zvládnout. Neříkejte jim, že něco nedokážou. Pokud to uděláte, půjdou vám dokázat, že se mýlíte. Tyto ženy se snaží překonat vnitřního kritika, který je neustále s nimi. Mají ke všemu zkrátka pozitivní a optimistický přístup, který je také velmi nakažlivý.

Štír

O ženách narozených ve znamení Štíra se říká, že se dokážou podívat strachu zpříma do očí a zvládnou čelit náročným situacím, které by většinu ostatních lidí zlomily. Znají dobře samy sebe a také původ svého strachu a aktivně ho překonávají. Dávají si velmi vysoké cíle a rády překonávají samy sebe. Jsou velmi inteligentní a dokážou dobře zvážit rizika a zisky, než se pustí do akce. Ovšem těmto ženám nikdy neříkejte, co mají dělat. Mají svou vlastní hlavu a rády ji používají. Nikdy neudělají to, čemu samy nevěří. Nenechají sebou manipulovat ani se nenechají zastrašit. Dokážou se konfrontovat i s milovanými osobami, pokud jsou jejich činy špatné nebo nemorální. Jsou velmi intuitivní. Zkrátka ženy narozené ve znamení Štíra věří jen samy sobě a to je důvod, proč jsou v životě tak úspěšné.

Střelec

Tyto ženy jsou plně orientované na cíl. Jakmile zaměří mysl na nějaký úkol, nezajímá je, jak moc je náročný. Jejich největší silou je pozitivita. Chtějí být neustále šťastné. A milují být šťastné. A tak pokud se objeví strach ignorují ho, protože by to zničilo jejich štěstí. I pokud se jim nedaří a vše nejde podle plánu, hledají pozitiva. Ví, že to, na čem nejvíc záleží, jsou získané zkušenosti. Podstupují rizika, protože prohry nejsou to, čím naplňují svá srdce. Prohry jim slouží k tomu, aby v budoucnu dokázaly dát samy sobě dobré rady. Jejich nebojácnost souvisí s jejich pozitivitou. Ví, že bez rizika nic nezískají. Řídí se podle hesla, žádné riziko, žádná odměna. Ženy ve znamení Střelce by raději zemřely, než aby neudělaly to, co považují za svůj cíl.

Foto: Shutterstock

Vodnář

Síla žen narozených ve znamení Vodnáře pramení z jejích idealismu. Jsou to velké bojovnice, vždy se postaví proti tomu, co považují za špatné, nehledě na to, jak velká výzva to bude. Mají zkrátka velmi uvolněný postoj k nebezpečí, jako kdyby pro ně nebezpečí vůbec neexistovalo. Mohou to být sociální aktivistky nebo vůdkyně. Pokud si myslíte, že je oklamete, poradíme vám, ještě jednou se nad tím zamyslete. Bojují za ostatní, ale nejsou hloupé. Berte na vědomí, že jsou velmi nemilosrdné, pokud jde o nečestnost. Jsou také velmi nezávislé, nebojí se povstat nebo vystoupit z davu. Také ví, že prokrastinace není zdravá. Jejich vnitřní hlas jim říká, že myšlenky na minulost jim nepřinesou nic dobrého. Jen jim zničí štěstí v životě. Tyto ženy následují své sny nehledě na to, jak podivné se mohou zdát. Vždycky se budou snažit omezit svůj strach, protože ví, že když je ochromí, zabrání jim dělat to, co chtějí.

Foto: Shutterstock, zdroj: Astrotalk, AstroHelp