Zkuste si dát do vlasů ústní vodu

Po krásných, lesklých a hustých vlasech touží většina žen. Především těch, kterým byly naděleny vlasy jemné nebo nepoddajné. Naštěstí existuje jednoduchý trik, který z vašich vlasů udělá opravdovou korunku krásy.

Když ani zázračné vlasové přípravky nepomáhají

Zřejmě to znáte také, investujete nemalé peníze do vlasové kosmetiky, abyste vašim vlasům dodala nadýchaný ráz a zbavila je lupů a nečistot, ale ať zkoušíte šampon jaký chcete, tak se kýžený výsledek nedostavuje. Jste z toho smutní a vaše peněženka také neskáká radostí, když vidí, že vynaložené prostředky nepřináší žádný efekt.

Pomoc za hubičku

Nemusíte stále kupovat nové a nové vlasové přípravky a studovat kosmetické recenze s nadějí, že konečně objevíte něco, co vaší pokožce na hlavě zaručeně prospěje. To nejlepší řešení často bývá to nejjednodušší. Sáhněte po něčem, co určitě máte doma v koupelnové skříňce a používáte to na ústní hygienu. Ano, mluvím o ústní vodě. Ústní voda je báječný pomocník, který nejenže desinfikuje vaši ústní dutinu, ale působí i jako vzpruha pro vaše vlasy. Pokud máte navíc ústní vodu s přídavkem esenciálního oleje z mentolu a eukalyptu, je to bonus navíc. Tyto látky mají totiž protiplísňový účinek.

Foto: Freepik

Dovolte svým vlasům zářit

Jakým způsobem použít ústní vodu, aby vašemu porostu hlavy byla k užitku? Není to nic složitého. Připravte si skleničku. Do poloviny skleničky nalejte ústní vodu a následně sklenku dolejte vodou z kohoutku tak, aby byla sklenice téměř plná. Zacpěte rukou sklenici, zahrajte si na barmanku a připravte si oslňující koktejl, tedy sklenici důkladně protřepejte. Tuto směs poté aplikujte na předem umyté a stále vlhké vlasy. Přípravek nanášejte po celém temeni hlavy a důkladně si třete vlasovou pokožku. Nechte působit deset minut a opláchněte. Vaše pokožka hlavy by nyní měla být svěží a vlasy by se po vysušení měly příjemně lesknout.

Foto: Freepik, zdroj: pinkvilla, teenvogue