Ukrajinská modelka udělala ze svého obličeje senzaci. Plastikami šokuje celý svět

Plastické operace i drobnější kosmetické zákroky mají primárně sloužit ke zlepšení vzhledu, abychom se mohli ve svém těle cítit lépe. Nicméně, co se týká ukrajinské modelky Anastasiie Pokreschuk, obrázek si musí udělat každý sám. Tato 33letá žena podstoupila celou řadu „vylepšení“, které z jejího obličeje udělaly takovou raritu, kterou běžně nikde neuvidíte.

Zákroky nejen na obličeji

Anastasiia si vysloužila označení modelky s největšími lícními kostmi. Ty si nechala zvýraznit pomocí injekčních výplní, které dočista změnily její vizáž.

Se zákroky pro změnu vzhledu začala ve svých 26 letech. Má za sebou operaci prsou, botoxové injekce pro vyhlazení vrásek na čele a výplň v bradě.

Chodí jí zprávy plné nadávek

Anastasiia sama se o svých výplních mnohokrát vyjádřila: „Miluji je a líbí se mi, že vypadám takhle. Jsem opravdu spokojená. Do některých částí obličeje si injekce vpichuji já sama.“ Dále dodává: „Chápu, že pro některé lidi vypadám divně, ale nestarám se o to.“ Modelka dokonce přiznala, že na sociálních sítích dostala i hodně nelichotivých zpráv. „Lidé mi psali, že jsem hnusná dě*ka, že bych se měla jít zabít. Když takovou zprávu uvidím, vždycky se tomu jen směji a dál to neřeším.“

Dříve si připadala nepřitažlivá

V roce 2020 se Pokreschuk objevila v televizním pořadu This Morning, kde sdělila, že s výplněmi bude i nadále pokračovat navzdory varování lékařů. Zde se jí také ptali na důvod, proč se rozhodla k tak drastické změně svého vzhledu. Mladá žena se svěřila s tím, že si vždy připadala jako šedá myš, navíc s velkým nosem. Dnes má velké lícní kosti a velké rty a je tak spokojená. Konverzace se samozřejmě stočila i k tématu rizik, která jsou spojena s injekcemi, jež si aplikuje ona sama. Anastasiia nevypadala nijak znepokojeně. Připustila, že o rizicích ví, ale také upozornila na to, že vše dělá pod dohledem lékařů. Kromě jiného studuje online kurz kosmetiky.

Foto: Shutterstock, zdroj: NYPost, thesun, Twitter