4 sekáče v Praze, které musíte navštívit

Slow fashion a zero waste hýbe světem. Dříve jsme do sekáče chodili lovit originální kousky, dnes se jedná o oblíbenou možnost, jak si zajistit udržitelnou módu. Kam se vydat po Praze?

Crashily v Ječné

Vystupte na stanici I. P. Pavlova a vydejte se na adresu Ječná 14. Čeká na vás osobitý styl i nízká cena oblečení. Elegance, rock i vintage móda. Koupíte si džíny, košile, topy, ale také kožíšek z umělých vláken. Butik je plný dámské módy. Navíc zde najdete i doplňky a obuv. Radost vám udělají také ručně malované tašky a plecháčky Ester DIY.

Naty Šaty v Karlíně

I zde si pořídíte originální outfit. Sokolovská 114, to je přesně ta adresa, kam se vydáte. Butik majitelky Naty ukrývá levné kousky i sofistikovanější módu. Kabáty, šaty, džíny, to vše v různých velikostech i cenových relacích. Přijďte si vybrat tam, kde nakupuje i rapperka Sharlota.

Bohemian Retro na Žižkově

Vintage kousky pro muže i ženy, oblečení s přidanou hodnotou. Chvalova ulice číslo 8 vás obleče do elegantních oděvů pro společenské účely, ale také do každodenních casual kousků. Svatební šaty zde také nechybí. Je libo doplňky? I ty zde mají zastoupeny v hojné míře.

Foto: Shutterstock

Hrabárnu? Megasekáč v Radotíně

Do pořádné klasické hrabárny se vydejte na adrese Výpadová 1147 do Radotína. Je zde k dispozici skutečně velká hala, ve které se objeví naprosto všechno. Špinavé kousky, ale také luxus. Ceny jsou stanoveny plošně, je jen na vás, co si ulovíte. Často zde stojí vše jen 40 korun, což je rozhodně výhodné. A pro ty, kdo si nepřejí hrabat, je zde ještě připraven butik, kde si najdete ty lepší kousky. Jejich cena se pohybuje okolo stovky.

Už víte, kam se vydáte pro svůj outfit? Vybírejte si nejen oděvy, ale také doplňky do domácnosti, obuv, pásky, nebo různé pokrývky hlavy. Celý outfit vás tak vyjde levně a zároveň budete vždy originální. Slow fashion navíc nezatěžuje naši planetu.

Foto: Shutterstock, zdroj: Crashily, WomanOnly, MódníBlog