Africký horoskop je úplně jiný než ten náš. Sestává z jiných znamení

Pokud si libujete v horoskopu a jste přesvědčení o tom, že charakteristika vašeho znamení zvěrokruhu na vás sedí jako ulitá, měli byste znát i africký horoskop. Možná budete sami překvapeni, co tento netradiční horoskop, který používá symboliku přírody, rodiny a každodenního života, o vás prozradí.

Lidé narození od 4. ledna do 4. května

Pokud jste se narodili mezi 4. lednem a 3. únorem, vaším symbolem je Strom baobab. Lidé narození v tomto znamení jsou upřímní a umí domyslet důsledky svých činů. Zároveň jsou silní, odvážní, vytrvalí a nebojí se překážek. Lidé narození mezi 4. únorem a 5. březnem patří mezi Bohatství jantaru a stříbra. Tito lidé jsou velmi inteligentní a pravdu hledají uvnitř sebe. Jsou chytří, ale také velmi emotivní a morálně založení. Lidi narozené od 6. března do 4. dubna charakterizuje Rodina. Jsou to lidé přátelští, štědří a obětaví. Mohou být až přehnaně starostliví, nemají rádi lež a řešení malicherností. Pokud jste se narodili od 5. dubna do 4. května, vaše znamení se jmenuje Malé služby pro okolí. Název ukazuje na to, že neumíte odpočívat, pořád něco děláte, chcete se cítit potřební a dobře zvládáte krizové situace.

Lidé narození od 5. května do 3. září

Narodili jste se mezi 5. květnem a 4. červnem? Podle afrického horoskopu patříte mezi Tržnice. Máte rádi dotyky a skvělý hmat vás charakterizuje. Jste optimističtí a v kontaktu s přírodou. Symbolem lidí narozených od 5. června do 4. července je Předek. Je to vodní živel s vůdčími schopnostmi a citem pro spravedlnost. Období od 5. července do 4. srpna je vyhrazeno pro Soudce. Soudci jsou charismatičtí, inovativní, ambiciózní, ale zároveň vždy stojí nohama na zemi. Pokud jste se narodili mezi 5. srpnem a 3. září, říká se vám Ořech kola. Jste stateční, máte tvrdou slupku, ale uvnitř jste zranitelní.

Foto: Shutterstock

Lidé narození od 4. září do 3. ledna

Osoby narozené mezi 4. zářím a 3. říjnem jsou Cestovatelé s komplikovanou povahou a minimem přátel. Jsou intuitivní a citliví. Lidi narozené mezi 4. říjnem a 3. listopadem charakterizuje Vzdálenost. Tito lidé jsou vášniví, kreativní a akční. Rutina může jejich vnitřní oheň udusit. Pokud jste se narodili mezi 4. listopadem a 3. prosincem, tak patříte mezi Dítě světa. Umíte ostatním dodat odvahu a inspirovat je a jste štědří. Lidé narození mezi 4. prosincem a 3. lednem jsou znamením, kterému se říká Sklizeň a sýpka. Tito lidé jsou štědří, důvěryhodní a hraví.

Foto: Shutterstock, zdroj: African-volunteer, Californiapsychics