Jak udělat z velkého a výrazného pozadí výhodu. Nedostatek se rázem promění ve vaši největší přednost

Máte větší zadek? Nevadí! Za prvé, větší pozadí se mnoha mužům líbí mnohem víc, navíc v minulosti byly plnější křivky považovány za symbol zdraví a plodnosti. A za druhé? Když se naučíte správně oblékat, okolí na vás oči nechá. Jdeme na to!

Spodek tmavší, vrch světlejší

Pro ženy obdařené ve spodní části těla platí jedno základní zlaté pravidlo: vrchní část oblečení (triko, svetřík, halenka, tunika) musí mít světlejší barvu než spodek (kalhoty, sukně). Tmavé barvy zadek pěkně zaonačí tak, že jeho velikost bude vypadat tak akorát, navíc světlá barva v horní polovině těla upoutá pozornost. A co když chcete přeci jen obléknou béžovou sukni nebo krémové kalhoty? Prostě vyberte ještě o něco světlejší vrch, třeba bílý.

Spodek nudnější, vrch zajímavější

S předchozí radou souvisí také tato. Kalhoty a sukně klidně nechte nudně jednobarevné, nevzorované, naopak se, když už, tak vyřáděte na vrchních dílech. Pozornost tak soustředíte na horní polovinu těla a zadek bude působit v „nudných“ kalhotách tak akorát.

Úzké kalhoty a sukně

Je pochopitelné, že když svůj zadek chcete zakrýt, vezmete si nějaké větší kalhoty, protože máte dojem, že v obtažených by zadek působil giganticky. Tak za prvé, to by až tak nevadilo, když ho máte, tak se za něj nestyďte, ale navíc opticky vaše pozadí bude působit větší, když jej navíc ještě oblečete do obrovských kalhot. Mnohem lépe budete vypadat v úzkých kalhotách, pouzdrových sukních nebo užších áčkových sukních. A co se kalhot týče, tak se také vyvarujte širokých nohavic, raději zvolte slimky.

Foto: Shutterstock

Jedině vysoký pas

Nízký pas kalhot nebo sukně vás zbytečně „zdrcne“. Dnešní móda vám jde naproti, tak se vyššího pasu nebojte. Tím totiž opticky prodloužíte celou postavu, včetně noh. A co se prodlužuje, to vypadá užší. Pas kalhot by měl sahat nejméně k pupíku, klidně i o něco výše. Halenky pak ovšem zakasejte dovnitř. Protože vysoký pas a široká halena ven, to nebude vypadat moc dobře. Nemusíte se bát ani crop topů, když si vyberete dobrou délku, perfektně vám ke kalhotám s vysokým pasem sednou.

Kalhoty s puky

Puky na kalhotách snad nikdy z módy nevyjdou. Nejen, že působí nesmírně elegantně, ale navíc nohy opticky prodlouží. A co působí delší, vypadá navíc hubenější, takže když se oblečete do stylových kalhot s puky, budete váš zadek vypadat o něco menší a pevnější.

Kalhoty kuloti

Název je vám možná cizí, ale známe je všechny. Volné, široké kalhoty, které ideálně končí v polovině lýtek, ale mohou dosahovat až ke kotníku. Když je vkusně zkombinujete, udělají z vás sexbombu s pěkným zadkem.

Tělové lodičky

Ideálně lodičky, ale vlastně i jiné, nižší boty v tělové barvě prodlouží nohu, takže celá, včetně zadku, budete vypadat hubenější. Navíc ladí prakticky ke všemu a nic elegantnějšího snad ani neexistuje.

Foto: Shutterstock, zdroj: youtube, ritaphil