Která znamená by spolu na dovolenou nikdy jezdit neměla?

Chystáte se prvně strávit dovolenou s lidmi, které neznáte tak dobře? Aby vaše dovolená nebyla úplné fiasko, přesvědčte se, že ji strávíte jen s těmi, se kterými máte na průběh dovolené podobný náhled. S jakými znameními zvěrokruhu si užijete na dovolené spoustu zábavy a se kterými byste raději nikam jezdit neměli?

Jezdit na společnou dovolenou by neměl Beran a Štír nebo Býk a Střelec

Berani milují dobrodružství, jsou tvrdohlaví, spontánní a i na cestách si chtějí dělat vše po svém. Štíři mají na druhé straně rádi dovolenou plánovanou. Navíc jsou Štíři i Berani vášniví a vznětliví, a tak by na jejich dovolené mohlo velmi rychle zavládnout dusno. Býci a Střelci se svými povahami také nepotkávají. Býk miluje luxus a má na všechno čas. Na druhé straně Střelec nezvládá, když ho někdo zdržuje a spíše než drahým hotelům dává přednost noci pod širákem.

Blíženci a Vodnáři by si měli dát pozor na společnost Raků

Blíženci jsou společenští, rádi se seznamují a jsou ve společnosti nových lidí. Raci jsou naopak spíš samotářští a na dovolené si chtějí odpočinout a dobít baterky. Raci proto chtějí trávit dny volna spíše v hotelech s all-inclusive, což naopak nedělá dobře Vodnářům, kteří zase chtějí objevovat neprobádané.

Foto: Shutterstock

Rozumět si nebudou ani Panny a Lvi nebo Váhy a Kozoroh

Lvi jsou dominantní a umí si užívat každý aspekt svého života. Nesvědčí jim ale přílišná organizovanost tak jako nesmělým Pannám. Pannám zase nedělají dobře změny plánů na poslední chvíli, které Lvi tak milují. Váhy se na dovolené rády utrhnout ze řetězu a peníze sypou z rukávu, což ve společnosti finančně zodpovědných Kozorohů znamená neustálé dohady o tom, kde se bude jíst a na jaké výlety se vydají. Pro Kozorohy budou Váhy pořád rozhazovačné a naopak Kozorozi budou připadat Vahám jako držgrešle, kteří si neumí užívat života. Nejapné vzájemné poznámky na jejich životní styl jim dokáží zkazit celou dovolenou.

Foto: Shutterstock, zdroj: bestlifeonline, HelloIndia