Další skandál Meghan a Harryho. Ošklivá pravda o jejich manželství

Meghan Markle a Princ Harry patří mezi nejznámější páry na světě. Mnoho lidí také věří, že symbolizují dokonalé manželství, které se vzepře všem nástrahám osudu a mají mezi sebou naprostou partnerskou harmonii. Je ale to, co vidíme, opravdová láska? Nebo jen kalkul?

Svatba s princem za každou cenu

Spíše to druhé. Vypadá to totiž, že tato ambiciózní Američanka odjakživa snila o tom, že se jednou vdá za prince. Alespoň to tak vyplývá z knihy Toma Bowera, která nese název Pomsta: Meghan, Harry a válka mezi Windsory. Kniha odhaluje interní plán již jednou rozvedené herečky Meghan Markle, která si vysnila, že ji svatba s princem vynese opravdovou slávu, která se jí jako druhořadé herečce příliš nedostávala. Chtěla si za každou cenu vzít prince. Harry se v jejím životě objevil právě včas a stal se její vstupenkou do světa plného lesku a života v hojnosti.

Život v luxusu ano, ale bez povinností

Dle autora knihy Toma Bowera se současná vévodkyně ze Sussexu nikdy před svými nejbližšími přáteli netajila tím, že by se ráda vdala do královských kruhů a získala tak veškeré výhody, které z takového sňatku vyplývají. Vše by šlo určitě podle plánu, kdyby ho nenarušil fakt, že život v královské rodině není pohádka, ale musí se v ní striktně dodržovat pravidla a plnit povinnosti. Disciplína se vyžaduje od všech členů královské rodiny, i od těch, jejichž postavení je mnohem významnější, než vévody a vévodkyně ze Sussexu.

Po nějakém čase měla Meghan už dost neustálého se omezování a tak přesvědčila svého muže, aby se odstěhovali za svobodnějším životem do Kalifornie. Během svého osamostatňování se od šlechtických povinností se stihli rozhádat s královskou rodinou i s nedávno zesnulou královnou Alžbětou II.

Z jisté naivity si tento pár zničil svoji reputaci, když se rozhodl svěřit útrapy svého života ve skandálním rozhovoru v pořadu Oprah Winfrey. Zdá se, že jim ale tato forma terapie nestačila a chystají nová odhalení, tentokrát na streamovací platformě Netflix.

Foto: Shutterstock, zdroj: Newsy Today