Dvojčata se provdala za dvojčata. Narodili se jim chlapci, kteří nejsou jen bratranci, ale i bratři

Dnes pětatřicetiletá dvojčata Briana a Brittany vždy snila o tom, že si jednoho dne vezmou muže, kteří budou také dvojčaty. Samy tvrdí, že zvláštní pouto mezi dvojčaty může pochopit jen ten, kdo sám nějaké má. Stejně tak tomu bylo i u jejich budoucích protějšků, dvojčat Joshe a Jeremyho. Ti prohlásili, že se oba rozhodli oženit se s dvojčaty a pokud by žádná neobjevili, prostě by se neženili.

Seznámili se na festivalu dvojčat

Roku 2017 se tyto dva páry potkaly v Twinsburgu v Ohiu na festivalu dvojčat. Roku 2018, na speciální datum 2. 2. oba muži požádali své vyvolené o ruku. Hned ten samý rok v srpnu se chystala dvojitá svatba.

Za nějakou dobu se oběma párům narodili synové Jax a Jett, a to v odstupu pěti měsíců. Automaticky byste tyto dvě děti brali jako bratrance, ale jejich DNA vykazuje natolik velkou podobnost, že jsou spíše jako sourozenci. Jedná se o tzv. kvartérní dvojčata. V případech jako je tento, kdy jednovaječné dvojče zplodí dítě s dalším jednovaječným dvojčetem je to celkem normální. Nicméně i tak je těchto dětí na světě asi jen 300.

Nerozlučná parta

Ve své domovině byly tyto dva páry takovou raritou, že se o nich dokonce začalo hojně psát. Ženy se objevily i v pořadu Extreme Sisters (v překladu Extrémní sestry), kde účinkují dvojčata, která mají mezi sebou až neobvykle silný vztah. U sester Deanových (jméno za svobodna) se to projevilo již mnohokrát. Jednou z posledních zkušeností popisuje Brittany, která prodělala potrat. Poté, co její sestru potkalo stejné neštěstí, bylo to i pro ni zničující, protože věděla moc dobře, jak její dvojče musí v tu chvíli trpět.

Všichni čtyři nyní žijí ve společném rodinném domě ve Virginii. Svůj život pravidelně dokumentují na sociálních sítích. Jejich fanouškům tak neunikla ani žádost o ruku, ani ty nejčerstvější fotky jejich ratolestí.

Sám Jeremy Salyers (otec Jaxe) říká, že jsou jako jedna velká rodina – jednoduše čtyři lidé se dvěma dětmi a je přesvědčen o tom, že jeho bratr je na tom stejně.

Foto: Shutterstock, zdroj: Washingtonpost, Postguam, Twitter (@DeaneTwins)