Muž ohromil lidi na parkovišti svým zpěvem, okamžitě ho začali poslouchat miliony lidí. Připomněl jim známého zpěváka

Muž, jehož hlas zní jako hlas zesnulého zpěváka Michaela Jacksona, ohromil sociální síť TikTok. Jeho první video získalo za necelé tři týdny neuvěřitelných 27 milionů zhlédnutí. Když před 13 lety zemřel Michael Jackson, svět populární hudby ztratil legendu. Jakkoliv byl jeho osobní život kontroverzní, jeho hudební nadání a láska k hudbě se zapsaly do historie. Král popu se stal nejvlivnějším zpěvákem všech dob a byl obdivován po celém světě za svůj neuvěřitelný talent. Jeho hlas vynikal již v dětství, kdy společně se svými sourozenci zpíval v kapele The Jackson 5.

Nový Michael Jackson?

Fanoušci Michaela Jacksona byli přesvědčeni, že legendárního zpěváka nemůže nikdo nikdy nahradit. Neuvěřitelné se ale stalo skutečností. Světlo světa spatřilo video neznámého muže, který zpíval zpěvákův hit The Way You Make Me Feel na parkovišti. Muž si při tom luská prsty a zní naprosto nenuceně. Neuvěřitelný je na tom fakt, že kdybyste zavřeli oči, nepoznali byste, že píseň nezpívá Michael Jackson, ale někdo jiný. Tak neuvěřitelně jeho hit zazpíval Brandon Conway.

@brandonconway11

First post on tiktok let me know what you guys think! More videos coming soon feom mj to country to rock so yall be sure to stay tuned!#fyp #singer #usherchallenge @usher @tpain #letsgo #firstvideo

♬ original sound – Brandon Conway

Nová vycházející hvězda

Video z parkoviště se stalo okamžitě virálním a Brandon si díky němu okamžitě vybudoval velkou fanouškovskou základnu. Sám říká, že tohle je jen začátek a je připraven prorazit s dalšími písněmi rozdílných žánrů, například i v country hudbě. Díky jeho obrovskému talentu lze snadno odhadnout, že v blízké budoucnosti nebude zpívat pouze na parkovišti, ale že mu brzy bude patřit jeviště. Předpokládá se, že si tohoto talentovaného zpěváka vezme co nejdříve pod svá křídla nějaká produkční společnost a podepíše s ním smlouvu. Pokud by se tak ale nestalo, mohl by se živit minimálně jako imitátor Michaela Jacksona.

Brandon Conway se toho zkrátka nebojí, zpívá známé hity a jeho talent mu zajistil již více než 859 000 sledujících a 7 milionů lajků na TikToku. Brandonova sláva strmě stoupá, vychází o něm články a přijímá nabídky rozhovorů do populárních zábavních pořadů. Je pravděpodobné, že o tomto nadějném talentu ještě mnoho uslyšíme.

Foto: Shutterstock, zdroj: TikTok, Upworthy