Jaký parfém k vám nejlépe sedne podle vašeho znamení

Hledáte pro sebe vhodný parfém, který by vám skvěle posloužil i během horkých letních dnech? Neběhejte z jedné parfumérie do druhé, ale hledejte pravdu ve hvězdách. Naneste na sebe vůni, která je vhodná pro znamení vašeho zvěrokruhu a nešlápnete vedle. Jaká je pro vás ta pravá?

Vůně s citrusy pro Lvy, Střelce, Blížence a Ryby

Dokonalá vůně pro Lvy je Azzaro Chrome, která je stejně jako Lvi svěží a energická. Vůně v sobě skloubí vůni citrusů, ananasu a rozmarýnu, a vyvolá v jejích nositelích pocit štěstí a lásky. Pro Střelce se skvěle hodí ovocně květinový parfém Escada, který je podrží i při každodenním použití. Opojná směs citrusů, koření a květin, především opojné spojení mandarinky a bergamonu, vás naprosto očaruje. Sázkou na jistotu pro Ryby je vůně Chloé. Tato vůně má v sobě prvky citrusů, černého rybízu a třešní a je ideální pro ty, které čekají na letní lásku. Blíženci mají vyhráno s letní vůní Sun Pop od Jil Sander, jejíž hlavní složka je mandarinka a frézie.

Opojná květinové vůně pro Býky, Vodnáře, Raky a Štíry

Pro Býky je ideální vůně Guess Charm, která je opojně květinová. Tato dynamická vůně má dřevitý základ, květinové srdce a afrodiziakální pižmo. Šarmantní Vodnáři si přijdou na své s vůní Lanvin Éclat. Tato omamná vůně vznikla díky spojení šeříku, pivoňky a čaje. Pro Raky je vhodná hravá vůně Moschino Funny, která spojuje fialku, pivoňku, jasmín a červený rybíz. Štírům padne jako ulitá vůně Bright Crystal, která podtrhne jejich sexuální přitažlivost. Tato vůně má v sobě esence magnolie, pivoňky, lotosu a granátového jablka.

Foto: Shutterstock

Jedinečná vůně pro Berany, Panny, Kozorohy a Váhy

Berani volí sázku na jistotu a tak to je i s parfémem Calvin Klein. Panny zase neudělají chybu s vůní od Karla Lagerfelda, která v sobě mísí mandarinku, mátu a bílé dřevo. Kozorozi udělají dobře s toaletní vodou Hugo Boss, která je dokonalým letním spojením máty, jablka, levandule a grepu. Váhy oslní unisexovou vůní Calvin Klein CK One, která má v sobě jedinečné spojení fialky, růže a muškátového oříšku.

Foto: Shutterstock, idiva, Astrotalk