Korejská péče o pleť má nejlepší výsledky. Jednoduché zásady zajistí hladkou pokožku bez akné

Korejky jsou známé svou krásnou pletí, provozuji kosmetické rituály a používají kvalitní kosmetiku. Večer si pečlivě čistí, hydratují a vyživují pleť, proto vypadají jako panenky.

Korejská kosmetika vychází z přírodních surovin. Ingrediencemi jsou mořské řasy, černé uhlí nebo výtažky z bambusu, ale i šnečí extrakt nebo hadí a včelí jed. K tomu se používají nejmodernější technologie zpracování. Proto je korejská kosmetika snad nejlepší na světě.

Čištění olejem

Make-upu a nečistot zbavte pleť pomocí čisticího oleje, který čistí pokožku do hloubky a díky tea tree oleji zanechá pleť příjemně osvěženou. Vmasírujte jej do suché pokožky

Čištění pěnou nebo gelem

Pak je na řadě čisticí pěna nebo čisticí gel. Napěňte přípravek pomocí houbičky, pleť zároveň promasírujte i vyčistěte do hloubky.

Peeling

Pak naneste krouživými pohyby na pleť peeling s obsahem ovocných kyselin. Tím zbavíte pokožku všech odumřelých buněk a nastartujete tvorbu těch nových.

Tonikum

Pro vyrovnání pH v pokožce aplikujte jemně na pleť tonikum. Díky němu stáhnete viditelné póry a minimalizujete jejich viditelnost.

Výživné esence

Pro hydrataci a vyživení si na obličej, krk i dekolt lehkým poklepáním vmasírujte malé množství výživného esence a počkejte, až se vstřebá.

Ampulky s vysokou koncentrací

Výživné povzbuzující ampulky s vysokou koncentrací účinných látek ve vysoké koncentraci vmasírujte do pokožky.

Výživné sérum

Jemně vmasírujte vklepáním do pokožky výživné sérum, které regeneruje pleť, hydratuje ji i vyhlazuje jemné vrásky.

Plátýnková pleťová maska

Plátýnkové masky pleti dodají hydrataci, omlazení, výživu i detox. Vyberte si masku a přiložte ji na 15 až 20 minut na obličej.

Oční krém

Lehký oční krém naneste jemným vklepáváním kolem okolí očí. Odmění vás svým vyhlazujícím efektem jemných vrásek.

Gelová noční pleťová maska

Na závěr naneste noční pleťovou masku v gelové konzistenci, namažete ji na obličej místo krému a nechte působit přes noc.

Foto: Shutterstock, zdroj: Vox.com