Nejbizarnější rande, která nechcete zažít. Zatčení v restauraci nebo výhrůžky smrtí

Randění může být nejen zábavou, ale i zdrojem mnohdy kuriózních zážitků. Uživatelka Twitteru Postgrad_Barty vyzvala ostatní, aby se podělili o nejbizarnější příhody ze svých milostných schůzek. U mnohých z nich se člověk ani nestačí divit.

Svlékací poker a podivný pejskař

Uživatelka SumiiSmith16 pozvala na party svého kolegu z práce, který se jí už delší dobu líbil. Došlo i na svlékací poker, při kterém se tento kolega odvázal natolik, že si sundal kalhoty a hned na to i spodní prádlo se slovy, že přeci není žádný srab. Sumii podotkla, že v tu dobu nebyli ani zdaleka opilí a bylo jí opravdu trapně z toho, že tam toho podivína přivedla. Nicméně na konci tweetu dodává, že jsou s tímto kolegou již pět let spolu a v červenci se dokonce vzali.

Další dáma s přezdívkou earthdomdirtbag se podělila o zkušenost se známostí z Tinderu. Jednalo se o milého pejskaře, takže jedna z jejich schůzek proběhla přirozeně na procházce v parku. Poté jí tento muž neustále posílal fotky svého obličeje s poznámkou, aby na škále od jedné do deseti ohodnotila, jak je hezký. Když to žena ignorovala, nazval jí nafoukanou děvkou a k tomu jí ještě vyhrožoval, že ji zabije. Jakmile řekla, že je toho dost, nezdráhal se ji požádat, aby mu vrátila peníze, které za ni utratil na (jednalo se konkrétně o pět dolarů za sušenky). Aby toho nebylo málo, zeptal se jí, zda by s ním nešla na do kina. Ze zjevných důvodů už se s ním nikdy nesetkala.

Policista v restauraci a Caesar salát s Ježíšem

Uživatelka Iamjessallen seděla v restauraci s mužem, jehož politické názory jí byly velmi nesympatické. Na místo toho, aby jen tak odešla ji napadlo něco zajímavějšího. Napsala svému kamarádovi policistovi. Zanedlouho ji pak z restaurace odváděl v poutech muž zákona. Uživatel s přezdívkou CrackUup popisuje svou zkušenost z rande naslepo, kdy si slečna objednala Caesar salát. Na tom by nebylo nic divného, kdyby celou porci nespořádala holýma rukama s tím, že prý není na příbory. Po jídle se dotyčného začala ptát, zda přijal Ježíše Krista za svého pána a spasitele a k tomu ho ještě pozvala ke zpovědi. Evidentně to nedopadlo, protože u zmínky o zpovědi tweet bohužel končí.

GraceSutton16 se zase podělila o tom, jak seděla s mužem v luxusní restauraci a on jí předal kondom s jeho vlastním obličejem na obalu. Když přišel na rande stevengaughan1, společně s jeho vyvolenou tam na něj čekalo ještě šest jejích dětí. Rozhodl se tedy všem koupit něco k pití a po chvíli se omluvil a odešel pryč.

A co vy? Také byste si vzpomněli na nějaký svůj kuriózní zážitek z rande?

Foto: Shutterstock, zdroj: Boredpanda