Nejvíce milující matky podle znamení horoskopu

Každé znamení zvěrokruhu má své specifické charakteristiky, které ukazují na jeho silné a slabé stránky, a předurčují ho k určitému životu. Horoskop vám může prozradit i to, jestli vám byla dána do vínku schopnost být skvělou a empatickou matkou. Jaká znamení zvěrokruhu jsou údajně těmi nejlepšími maminkami?

Matky ve znamení Blíženců jsou nej

Pokud jste se narodila mezi 22. květnem a 21. červnem, patříte podle horoskopu mezi nejlepší mámy ze všech. Své dítě milujete nade vše, ale nenecháváte si od něj skákat po hlavě. Vaše děti jsou vychované, hodné a se smyslem pro spravedlnost. Odmala dětem vštěpujete, že se mají zastávat slabších a nebát se ozvat. Matky Blíženci zachovají chladnou hlavu i v situacích, které jsou vážně přes čáru, a než aby daly dětem na zadek, vše jim trpělivě vysvětlují. Zároveň umí přispěchat na pomoc a utěšit, když je jejich dítě potřebuje.

Panny jsou matky světice

Ženy narozené mezi 23. srpnem a 22. zářím by pro své děti udělaly vše, co jim na očích uvidí. Jejich děti jsou jejich život a snesly by jim i modré z nebe. Panny proto kolem svých dětí neustále skáčou, podstrojují jim a dokola se ujišťují, že jim nic nechybí. Pannám záleží na tom, aby jejich děti měly moderní vybavení pokoje, stylové oblečení a nejmodernější hračky. Jsou velmi hodné, ale pokud se svým dětem naprosto oddají, může se jim to později vymstít.

Foto: Shutterstock

Matky ve znamení Kozoroha chtějí chytré děti

Ženy narozené mezi 22. prosincem a 20. lednem mají dobré srdce, ale zároveň jsou posedlé prestižním vzděláním svých dětí. Je pro ně důležité, aby měly jejich děti dostatečné znalosti a uspěly ve světě. Do vzdělání svých dětí proto investují všechny své peníze a následně je podporují i v jejich kariéře. Matka Kozoroh je na své děti také přísná a špatné známky ve škole dětem jen tak nepromine. Dobré školní výsledky ale umí náležitě ocenit.

Foto: Shutterstock, zdroj: Timesofindia, Yourtango