Povahu dítěte můžete zjistit podle data jeho narození

Zajímá vás, jakou bude mít vaše dítě povahu? Co takhle si tuhle odpověď nechat prozradit pomocí prastaré numerologie.

Každý člověk má své životní číslo, které určuje jeho povahu, osobnost a dokonce i budoucnost. 

Jak na to? Jednoduše sečtěte číslice obsažené v datu narození, a pokud vám vyjde dvouciferný výsledek, číslice sečtěte znovu. Tím získáte své životní číslo a níže vám článek prozradí, jaká povaha je s ním propojena.

Číslo 1

Děti s tímto číslem jsou plné kreativity, píle, cílevědomosti a odhodlanosti, což je žene za krásnou a úspěšnou budoucností. 

Musí si však uvědomovat důležitost jeho silných vlastností, protože by se mu mohly stát osudnými. Nezávislost a odhodlanost mohou být tak silné, že by se dítě mohlo dostat do potíží.

Číslo 2

Děti pro které vychází číslo 2 mají jednu charakteristickou vlastnost – klid. Lidé s tímto charakterem nevyhledávají konflikty a spíše se nepříjemné situace snaží urovnat. Oplývají smyslem pro diplomacii a také jsou mimořádnými týmovými hráči.

Číslo 3

Potomci s číslem 3 jsou obdařeni smyslem pro kreativitu a citlivost. Často se radují z maličkostí, mají spoustu originálních nápadů a kreativních myšlenek. Dávejte však pozor na jejich sebevědomí, protože právě to se přehnanou kritikou dnešního světa může snadno dostat na nulu.

Číslo 4

Vyšlo vám pro vaše dítě číslo 4? Tak to vězte, že je plné stability a hledání bezpečí v jejich životě. Tyhle faktory vedou ke spokojenosti dítěte. Jedinci s touhle povahou milují rutiny, život bez chaosu a pevnou půdu pod nohama.

Foto: Shutterstock

Číslo 5

Odvaha je typická pro děti, kterým vyšlo číslo 5. Milují pořádné dobrodružství a adrenalin kolující v žilách. Nudu s nimi rozhodně nezažijete, protože pro svoji spokojenost potřebují pořádnou výzvu a zábavu, nejlépe když jsou sami středem pozornosti.

Číslo 6

Vystihující vlastnosti pro číslo 6 jsou perfekcionismus a dokonalost. Takové děti mohou dát občas zabrat, ale každý rodič jistě ocení jejich smysl pro odpovědnost, povinnost a krásu.

Číslo 7

Charakteristickým znakem pro ratolesti s číslem 7 je filosofování. Možná jste si všimli, že takové dítě má mnoho otázek a jejich myšlení se možná liší od jiných dětí. Pomozte jim rozvíjet jejich talent, poznat samu sebe a uvidíte, že je čeká úspěšná budoucnost v jejich cestě životem.

Číslo 8

Děti s číslem 8 mají výraznou osobnost a nápady. Rády prosazují své zájmy, ale city naopak nedávají moc najevo. Jsou to ale silné osobnosti plné energie, kterou rády použijí k obhájení vlastních nápadů. Veďte však takové děti k respektu, protože si tihle jedinci nenechají jen tak shodit hřebínek.

Číslo 9

Pokud je vaše dítě obdařeno silou čísla 9, jedná se o typického extroverta. Takové osobnosti jsou skvělými společníky a jednoduše se začleňují do kolektivu. Jejich hlavními znaky jsou čest, poctivost a morálka. Dávejte si ovšem pozor, aby se dítě necítilo zranitelné nebo nedoceněné.

Foto: Shutterstock, zdroj: Freepressjournal