Pozorná servírka zachránila malého chlapce. Rodiče ho týrali hladem a bili kovovou tyčí

Lidé jsou často nevšímaví ke svému okolí nebo před očividnými problémy strkají hlavu do písku, aby je nemuseli řešit. Ne však servírka z amerického Orlanda, která prokázala, že má srdce na pravém místě, když zachránila život nevinnému chlapci. Otřesný případ týrání náctiletého chlapce pobouřil celý svět.

Stačil jeden pohled

Servírka Flaviane Carvalho byla v práci a obsluhovala hosty jako kdykoliv předtím. Vypadalo, že se její den nebude ničím výrazným lišit. To ovšem netušila, že brzy zachrání život malému chlapci. Do restaurace přišel manželský pár s jedenáctiletým chlapcem. Muž a žena si objednali jídlo a když se Flaviane obrátila na chlapce, co si dá on, otec rázně zasáhl a sdělil jí, že hoch bude jíst až doma. Servírku to velmi překvapilo a když se na chlapce důkladněji podívala, uviděla, že jeho obličej je plný škrábanců a modřin.

Odvážný krok, který zachránil chlapci život

Hoch zaraženě seděl, byl smutný a tichý. Flaviane se to vůbec nezdálo. V restauraci toho už zažila spoustu, ale pohled na zbídačené dítě ji přinutil jít do akce. Na kousek papíru napsala vzkaz „potřebuješ pomoc?“ a v nestřeženém okamžiku, kdy rodiče s chutí večeřeli, ho chlapci ukázala. Ten jen nepatrně pokýval souhlasně hlavou. Flaviane už na nic nečekala. Vyhledala svého nadřízeného, vysvětlila mu situaci a okamžitě zavolali policii.

Mučivé nástroje jako z hororu

Policie byla na místě do pár minut. Zhodnotila situaci a okamžitě manželský pár odvedla. Chlapce odvezli do nemocnice, kde lékaři zjistili, že je podvyživený a dlouhodobě týraný. Násilníkem byl jeho nevlastní otec, ale vlastní matka chlapcovu utrpení jen přihlížela. Během pátrání vyšly najevo děsivé skutečnosti o tom, co vše chlapec musel prožívat. Otčím ho věšel hlavou dolů, škrtil ho, bil kovovou tyčí a poutal řemeny. Vyšlo také najevo, že hoch nebyl jediný, na kom tento netvor, Timothy Lee Wilson, páchal násilí. To mu zajistilo doživotní pobyt ve vězení.

Foto: Shutterstock, zdroj: univision, CNN, Twitter