Stačí jeden jogurt denně a s vaším tělem se budou dít věci

O tom, že jsou bílé jogurty velmi zdravé, se všeobecně ví. Pokud budete každý den konzumovat jeden bílý jogurt, prospějete svému tělu, zlepšíte pleť i svůj sexuální život. Víte, co všechno jogurty dokážou?

Upravují trávení a zlepšují pleť

Jogurty obsahují aktivní probiotické kultury, které mají pozitivní vliv například na špatné trávení. Zároveň nenadýmají a nezpůsobují plynatost. Působí také dobře na pleť a společně s vámi budou odhodlaně bojovat proti vzniku vrásek. Nejenže je skvělé a doporučené výživovými odborníky jíst jeden jogurt denně, ale také je velmi ozdravující používat ho přímo na pokožku. Často bývá složkou pleťové a tělové kosmetiky a také se z něj vyrábí různé domácí pleťové masky. 

Pomáhají bojovat proti kilům navíc

Jogurty jsou zdraví velmi prospěšné a pomáhají také při různých dietách. Obsahují kvalitní bílkoviny, které velmi rychle dodávají tělu pocit sytosti. Jsou zároveň důležité při budování svalové hmoty. Jogurty tedy představují úžasného pomocníka, které vám pomůže shodit nějaká kila navíc a do svého jídelníčku byste je tedy určitě měli zařadit. Každopádně se ale vyhněte jogurtům plným cukru a umělých sladidel a vždy dávejte přednost plnotučné bílé variantě. 

Foto: Shutterstock

Zvyšují sexuální touhu

Věděli jste o tom, že jogurty působí blahodárně také na náš sexuální život? Možná vám toto tajemství uniklo a je na čase se o něm dozvědět. Probiotika v jogurtech zvyšují energii a tím pádem i sexuální touhu. Navíc je v nich obsažen i zinek, hořčík a vitamín B12, což jsou složky, které pozitivně působí na ženské intimní prostředí. 

Toto všechno jsou pozitivní stránky bílých jogurtů. Bez chemie a jakýchkoliv doplňků stravy můžete upravit své trávení, podpořit své hubnutí i zlepšit svůj sexuální život. Za těch pár korun denně to minimálně stojí za vyzkoušení, co myslíte?

Foto: Shutterstock, zdroj: Pharmeasy, Healthline, Medicalnewstoday