U těchto znamení zvěrokruhu věrnost nečekejte. K životu potřebují dobrodružství

Nevěra je stará jako lidstvo samo. Proč jsou vlastně lidé nevěrní? Je to různé. Někdo miluje vše nové, další potřebuje neustálý obdiv a zájem, jiný zase lehce vzplane. Záleží zkrátka na povaze člověka. Mnohé prozradí také znamení zvěrokruhu. Astrologové se shodují, že nejvíc riziková znamení jsou tato.

Štír

V čele peletonu nevěrníků stojí Štír. Lidé narození v tomto znamení milují vášeň a jsou velmi temperamentní. Přitahují je daleké cesty, často se nechají okouzlit hezkými věcmi. Stačí tedy, aby natrefili na někoho šarmantního a vtipného a jejich touhy je svedou z cesty. Většinou nejde jen o letmý sex, ale o románek trvající delší dobu. Štír dokáže svou nevěru perfektně maskovat a tak nezřídka dokáže vést dva paralení vztahy najednou. Nijak ho to netrápí, říká se o něm, že nemá žádné výčitky svědomí.

Blíženci

Významným znakem tohoto znamení je nestálost. Jsou to snílci a idealisti, mohou se chovat trochu rozverně. Mají nespočet zájmů, jsou společenští a rádi poznávají nové lidi. Nevydrží dlouho ve vztahu, který jim přijde fádní nebo mu chybí sex. Aby zahnali nudu, hledají nové impulsy mimo domov. Jsou mistři ve flirtování a snadno se seznamují. Jde jim převážně o naplňování vlastních potřeb. Typická jsou pro ně krátká erotická dobrodružství.

Foto: Shutterstock

Lev

Stejně jako je lev král zvířat a těší se z jejich přízně , chtějí být i lidé narození v tomto znamení neustále středem pozornosti. Proto je nikdy nezapomeňte hýčkat. Pokud nebudete Lva zahrnovat neustálou péčí a pochvalami, začne je hledat jinde. Rychle vzplane, ale nebojte se, románky nebere příliš vážně. Často se vrací ke svému stálému partnerovi.

Střelec

Toto ohnivé znamení má velmi dobrodružnou povahu. Chce dělat svět lepším, ale bohužel se často stane, že udělá nešťastným svého partnera. S přibývajícím věkem se často přestane otáčet za každou sukní a ustálí se. Zkrátka se spokojí s dosavadními sexuálními zkušenostmi a na potenciální románek se dívá s větším nadhledem a dokáže si ho odpustit.

Foto: Shutterstock, zdroj: timesofindia, HelloGiggles