FertilityPort Prague

Kontakty

  • Smrčkova 2485/4, 180 00, Praha 8
  • +420 274 771 298
  • Ordinační doba: 8:00 - 16:30
  • Webová adresa
  • Smlouva s pojišťovnami: VZP (111), VoZP (201) , ZP MV ČR (211), ČPZP (205), OZP (207), ZP Škoda (209), RBP-ZP (213)

Reprodukční klinika FertilityPort Prague patří mezi nejnovější centra asistované reprodukce v Praze. Podle vlastních vyjádření nabízí špičkové specialisty spolupracující ve fungujícím týmu.

Vzhledem k tomu, že FertilityPort Prague patří spíše mezi menší centra, může nabídnout komornější až příjemnou rodinnou atmosféru, což může být oproti větším klinikám, které občas připomínají “továrnu” výhodou.

Díky tomu, že FertilityPort Prague je novou klinikou, opírá se výhradně o ty nejmodernější přístroje a metody, které může asistovaná reprodukce nabídnout. Standardní umělé oplodnění tak umí vylepšit o řadu doplňkových metod.

Samozřejmostí je také možnost využít darovaných vajíček a spermií. FertilityPort Prague se databázi dárkyň vajíček snaží neustále rozšiřovat, aby pomohl co největšímu počtu neplodných párů.

Specialitou tohoto centra je takzvaný “fertility kouč”, který se zaměřuje na léčbu neplodnosti z komplexního hlediska a snaží se páru pomoct všemi dostupnými metodami, mezi které patří také psychoterapie.

Jak se do Fertility Port Prague dostanete?