Iscare IVF

Kontakty

  • Českomoravská 19, Praha 9, 190 00
  • +420 800 203 233
  • Ordinační doba: 7:00 - 19:00
  • Webová adresa
  • Ceník výkonů
  • Smlouva s pojišťovnami: VZP (111), VoZP (201) , ZP MV ČR (211), ČPZP (205), OZP (207), ZP Škoda (209), RBP-ZP (213)

Centrum asistované reprodukce Iscare se může pochlubit tím, že v rámci České republiky zahájilo činnost jako jedno z prvních, a to již v roce 1995. Podle vlastních údajů se mu za tu dobu metodami asistované reprodukce (IUI, IVF, ICSI) povedlo přivést na svět více než 10 000 dětí.

V současné době trpí nějakou formou poruchy plodnosti nebo rovnou neplodností až čtvrtina všech párů. Právě těm se snaží reprodukční klinika Iscare pomoci. Za tímto účelem využívá maxima moderních metod a dostupných technologií.

Faktem je, že personální situace v centru Iscare se poměrně často mění. Dlouhodobě zde byl garantem umělého oplodnění primář MUDr. Jaroslav Hulvert, ovšem ten před časem z kliniky odešel, a na primářském postu ho nahradil MUDr. Jan Lacheta.

Aktuálně patří CAR Iscare do skupiny FutureLife, kterou zprostředkovaně – přes investiční fond Hartenberg – vlastní Andrej Babiš. Tato skupina vlastní v ČR celkem 14 reprodukčních center a je tak na tomto trhu nejvýznamnějším hráčem.

Pro úplnost dodejme, že se Iscare zabývá také dalšími obory. Kromě související andrologie je to především plastická chirurgie, žilní chirurgie, revmatologie, diabetologie, obezitologie léčba střevních zánětů se zaměřením na Crohnovu chorobu a ulcerózní kolitidu, stejně jako jednodenní chirurgie a ortopedie.

Centrum reprodukční medicíny Iscare sídlí v centru Prahy, a to v kancelářské budově Lighthouse. Na jednu stranu to má pozitivní efekt v podobě snadné dostupnosti, na druhou stranu nejsou přestavěné prostory kancelářského centra zcela dostatečně diskrétní a příjemné.

Jak se do Iscare dostanete?