Zhubněte do plavek na poslední chvíli. Díky maggi dietě shodíte až 25 kilo

Freepik.com

Diety jsou významným tématem dnešní doby a existuje jich nespočet různých druhů.

Maggi dieta nabírá na popularitě a není se čemu divit, protože skutečně funguje. Nemusíte se bát, že byste byli počas hubnutí hladoví a zbavíte se přebytečných kilogramů.

V čem spočívá kouzlo této diety a jak si vytvořit jídelníček přesně podle sebe?

Co je to maggi dieta?

S vidinou krásného plážového těla se pouštíme do různých experimentů. Je důležité se tedy zaměřit na zdravou stravu plnou důležitých vitamínů a minerálů. Právě s tím vám tato dieta pomůže!

Maggi neboli vaječná dieta trvá přesně 4 týdny. Během stravování podle pravidel se vám může podařit zhubnout 8 až 25 kilogramů v závislosti na vaší startovací váze. 

Během této diety se nemusíte vůbec omezovat. Vaší hlavní složkou potravy budou vejce, zelenina, ovoce, ryby, mořské plody, mléčné výrobky a celozrnné pečivo.

Freepik.com
Foto: Freepik.com

Se kterými produkty se rozloučit

I když maggi dieta dovoluje různorodé potraviny, s některými se budete muset na nějakou dobu rozloučit. Vyřadit byste měli brambory, luštěniny, ovoce s vysokým počtem kalorií a jiné potraviny plné cukru.

Hlad a chutě vám může pomoci překonat doporučený příjem vody, který pro tento způsob stravování činí dva a více litrů vody.

Jaké výsledky lze očekávat?

Maggi dieta může přinést těm nejodhodlanějším mimořádné výsledky. Některým lidem se povedlo zhubnout až 25 kilogramů.

Až se vám podaří dovést hubnutí do konce, můžete do svého jídelníčku pozvolna zařadit i zakázané potraviny. Zkuste se však vyhnout předešlým stravovacím návykům, protože by se ztracená kila mohla rychle vrátit zpátky.

Foto: Freepik.com, zdroj: Easyladys, Timesofindia, Top-diet