Sanatorium Pronatal

Kontakty

Sanatorium Pronatal patří k nejstarším centrům asistované reprodukce v České republice. Tato reprodukční klinika byla založena už v roce 1996 a poskytuje tak klientům více než dvacetileté zkušenosti a komplexní služby v oblasti umělého oplodnění. Primářem Sanatoria Pronatal je jeden z nejzkušenějších lékařů v tomto oboru, docent Tonko Mardešič. 

Sanatorium Pronatal se zabývá léčbou neplodnosti, která se v dnešní době týká až 25 % párů. Kromě standardních procedur asistované reprodukce (IVF, ICSI), můžete využít také poradenství v oblastech andrologie, gynekologie, porodnictví, imunologie a reprodukční genetiky. Samozřejmostí jsou špičkové technologie a nejmodernější metody léčby.

Klinika se nachází ve velmi klidném prostředí okrajové části Prahy, kde se budete cítit příjemně a nerušeně. Přímo vedle sanatoria je možné využít přidružený hotel, například pokud přijíždíte z větší dálky. Součástí centra je také lékárna, kde takřka vždy dostanete předepsané léky, což ve standardních lékárnách nebývá zvykem.

V roce 2016 se skupina Pronatal, která celkem zahrnuje 6 center asistované reprodukce, stala členem skupiny Medicon.

Jak se do Pronatalu dostanete?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *